LGS'den 480 puan yapabilir miyim?

Yazı dilinde mimik olmadığı için anlaşılmamış olabilir. Rica ederim, ilmimin yüceliği konusunda yanılıyorsunuz. Her zaman sizden iyi bilen birisi olur ben de kendimi böyle geliştiriyorum, hatta yanılmayayım diye kitabı açtım ve baktım belki yanlış hatırlıyorumdur diye. Size de bunu uygulamanızı tavsiye ederim iyi geceler.
"Mübalağa":)

İşlem ağırlıklı olmayacaktır. Eğer işlem ağırlıklı soruya dönülseydi LGS ismi değişirdi. Farklı bir sınav farklı bir şekilde açıklanırdı.
Bakanın açıklamaları ve örnek sorular doğrultusunda senden daha yakınım konuya. İşlem ağırlıklı olacak bu sınav, Matematik olarak bahsediyorum.

Bakanın açıklamaları ve örnek sorular doğrultusunda senden daha yakınım konuya. İşlem ağırlıklı olacak bu sınav, matematik olarak bahsediyorum.
(Yanlış bildiri)ayının örnek sorularına baktım. İşlem ağırlıklı durduğu söylenemez. Bakanın açıklamalarını nereden takip ediyorsun? Benim de hızlı ve güvenilir bir şekilde MEB açıklamalarını takip etmem gerekiyor. Sosyal medya hesabım yok ne yazık ki.

Ocak ayının örnek sorularına baktım. İşlem ağırlıklı durduğu söylenemez. Bakanın açıklamalarını nereden takip ediyorsun? Benim de hızlı ve güvenilir bir şekilde MEB açıklamalarını takip etmem gerekiyor. Sosyal medya hesabım yok ne yazık ki.
Twitter'dan takip ediyorum. Ve Nisan örnek sorularında gördüm ki Türkçe'de dil bilgisi yok bol paragraf yorum falan var, Fen yorum ağırlıklı gözüküyor ve Matematik anlaması kolay işlemde zor olmuş.

Evde yaptığınız sınav ile o sınav stresiyle hiç yapmadığınız bir yerde yaptığınız sınavda aynı performansı göstermeniz çok zor. Bu yüzden evde çözdüğünüz sınavların sürelerini kısaltırsanız, çok faydalı olacaktır.

Geçen sene girdim 480 almak isteyen birinin son ayda 2 saat PC oynamaması gerekiyor (özellikle PC çünkü kafa orada kalabiliyor). Günlük 1 saat dinlenme verebilirsin kendine ( yemek vb. dışında ) matematiğini sabit 18'de tutturmaya çalış. Onun dışında çerez olan din ing ve Ink derslerinden soru kaçırma. Sonra gelsin fen lisesi iyi çalışmalar. :) (Fen lisesine gidemesen bile çok üzülme ben de geçen sene gidemedim ama güzel bir anadolu lisesindeyim.)

Geri
Yukarı