LGS'ye 1 aya 350 puan alınır mı?

Strox583

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 350 puanlık bir liseye gitmek istiyorum ve şu ana kadar hiç çalışmadım okulumdaki denemelerde en az 300 puan alıyorum Türkçem çok iyi fenim orta iyi arası matematik berbat 2 net bile yapıyorum bazen İngilizce de kötü ama o zaten çok puan getirmiyor ve okulumdaki denemeler LGS denemelerinden daha zor matematik yapsam kesin giderimde 1 ay kala matematik 8 net yapılır mı nasıl çalışıcağımı hiç bilmiyorum babam bana bu liseyi tutturamassam çok kötü şeyler yapar okulda bize kaynak kitap dağıttı LGS örnek sorulardan.

Gene son dakikaya bırakıp motivasyon arayan birisi. Mart'ta da benzer konuyu açmışsınız. Ama o zamanki hedefinizden 20 puan düşürmüşsünüz. Bu kararlılıkla yapabileceğinizi sanmıyorum.

1 ay kalmış zaten boş ver ne çalışması. Git arkadaşlarınla kafa dağıt.

7348358B-7318-4845-9FCB-E1D8C39E8BAF.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gene son dakikaya bırakıp motivasyon arayan birisi. Mart'ta da benzer konuyu açmışsınız. Ama o zamanki hedefinizden 20 puan düşürmüşsünüz. Bu kararlılıkla yapabileceğinizi sanmıyorum.

Hocam istediğim lise yine aynı lise ben fazladan eklemiştim o zaman.
O zaman yapabilirsiniz bence. Bence 3 saatle matematik yapilmaz da, gene siz bilirsiniz diyorum.

Bence %15'lik dilime girerim.

Merhaba ben 350 puanlık bir liseye gitmek istiyorum ve şu ana kadar hiç çalışmadım okulumdaki denemelerde en az 300 puan alıyorum Türkçem çok iyi fenim orta iyi arası matematik berbat 2 net bile yapıyorum bazen İngilizce de kötü ama o zaten çok puan getirmiyor ve okulumdaki denemeler LGS denemelerinden daha zor matematik yapsam kesin giderimde 1 ay kala matematik 8 net yapılır mı nasıl çalışıcağımı hiç bilmiyorum babam bana bu liseyi tutturamassam çok kötü şeyler yapar okulda bize kaynak kitap dağıttı LGS örnek sorulardan.
Hocam ben dershaneye de gittim geçen sene 4 ay boyunca. Lgs 2021 den 372 aldım. Dershanedeki son denemem 428 Di bu arada. Eğer her gün çok sıkı çalışırsanız yaparsınız gibi.

1 ay kalmış zaten boş ver ne çalışması. Git arkadaşlarınla kafa dağıt.

Eki Görüntüle 1376643

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrudur gidip kafa dağıtayım.
Hocam ben dershaneye de gittim geçen sene 4 ay boyunca. LGS 2021'den 372 aldım. Dershanedeki son denemem 428'di bu arada. Eğer her gün çok sıkı çalışırsanız yaparsınız gibi.

6 net matematik yine yetiyor bana yaparım umarım.

Hocam bende 400+ isterimde boşa ümitlenmek istemiyorum zaten şurada 1 ay kaldı benim oturduğum ilçede de %16'lık bir lise var oraya gitsem yeter belki %8 dilime girersem şu 1 ay kala matematiği bir 10 net yaparak fen e giderim ama oda bir ihtimal.
Bir ayda 400 çıkamazsın diye bir şey yok okula gitme evde 10 saat çalış..

Her gün en az 3 saat sıkılmadan, öğrenerek çalışırsın yaparsın ama biraz zorlayabilir. Bilgisayar ile arana bir mesafe koy.

3. sınıf hayat bilgisi sınavına mı çalışıyorsun 3 saat ne bu kadar az zaman kalmışken?

Geri
Yukarı