LGS'ye 7 gün kaldı ve hiç çalışmadım

Arkadaşlar konuyu kapatalım zaten sınava girdim çokda kötü geçti ve meslek lisesi seçtim çıktı bu kadar.

Liseyi merak edenler için: İstanbul / Üsküdar / haydarpaşa mesleki teknik Anadolu lisesi.

Yapacak bir şey yok bu lisede okuyacağım kötü iyi umurumda değil mesleğimi alacağım geçinirsem geçineceğim geçinemezsem ölüp gideceğim uğraşmıyorum artık kafayada takmıyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Dostum hayat LGS ile bitmiyor. Daha toparlayabileceğin çok vaktin var. Çalışırsın üniversite sınavında yapabilirsin biraz bir şeyler. En azından bir üniversite okudum dersin.

Dostum hayat LGS ile bitmiyor. Daha toparlayabileceğin çok vaktin var. Çalışırsın üniversite sınavında yapabilirsin biraz bir şeyler. En azından bir üniversite okudum dersin.

Sağ ol oyun oynamayı bıraktım oyun yapıyorum Unity öğreniyorum Python'a da yöneldim paralı ders alıyorum babama rica ettim böyle devam ediyorum ileride işsiz kalmam belki.
Evet lisede okuyacağım üniversite belki 2 yıl okurum çok istemiyorum ama eğer yazılımcılık bölümü kazanırsam üniversitede okurum tabii ki.

Sağ ol oyun oynamayı bıraktım oyun yapıyorum Unity öğreniyorum Python'a da yöneldim paralı ders alıyorum babama rica ettim böyle devam ediyorum ileride işsiz kalmam belki.
Evet lisede okuyacağım üniversite belki 2 yıl okurum çok istemiyorum ama eğer yazılımcılık bölümü kazanırsam üniversitede okurum tabii ki.
Abicim pek önemli değil türkiyede lise , hangi lisede okudun diye sormuyorlar üniversiteni soruyorlar. Her zaman çalış , yurtdışına çık kazan. Ama oyun yapmanı pek önermem enkazından Unity yerine unreal engine öğren iş bulman daha kolay olur :) :)

Abicim pek önemli değil türkiyede lise , hangi lisede okudun diye sormuyorlar üniversiteni soruyorlar. Her zaman çalış , yurtdışına çık kazan. Ama oyun yapmanı pek önermem enkazından Unity yerine unreal engine öğren iş bulman daha kolay olur :) :)
Kurcalasın işte ya salla Unity'miş Unreal'miş. Godot dener belki. Adamın iş hayatına kadar daha 8 sene zamanı var. Boşuna kanalize etmenin hiçbir anlamı yok.

@KorayKoçal Abicim dene sen Unity, Unreal, Python ne istiyorsan bol bol zamanın var nasıl olsa. Sadece yatıp zaman ziyan etme yeter. Ama arada kendine de bak.

Çok da takma; lise mezunları şirket kuruyor, üniversite mezunları çalışıyor. Belli mi olur.

Geri
Yukarı