LGS'ye 7 gün kaldı ve hiç çalışmadım

Hiçbir şey kurtarmaz kardeşim seni. Bu zamana kadar çalışanlar enayi mi de sen oyun oynarken onlar çalıştı? Çalışacaktın, yapacak bir şey yok. OBP ile alan liseler oluyormuş sanırım, onlara bak istersen. Açık öğretimde de okumak kötü bir şey değil, AÖL de bakabilirsin istersen.

Arkadaşlar 8. sınıfım ve 8. sınıfımı komple boş boş oyun oynayarak geçirdim kaldı 1 hafta yeni farkına varıyorum yardım edin hiçbir okula gidemem liseyi okuyamam diye korkuyorum hiçbir şey bilmiyorum. Çarpım tablosu dahil. Galiba bittim arkadaşlar. Ne yapmalıyım?

6, 7 ve 8. sınıfın şimdilik toplam ortalaması nedir?
Bende LGS'ye hiç çalışmadım hatta 250 puan çekmiştim o puana bulunduğum bölgede meslek lisesi bile yoktu. Ama okul ortalaması sayesinde güzel bir liseye gidebildim. Umarım okul ortalaman yüksektir.

Arkadaşlar 8. sınıfım ve 8. sınıfımı komple boş boş oyun oynayarak geçirdim kaldı 1 hafta yeni farkına varıyorum yardım edin hiçbir okula gidemem liseyi okuyamam diye korkuyorum hiçbir şey bilmiyorum. Çarpım tablosu dahil. Galiba bittim arkadaşlar. Ne yapmalıyım?

1 haftan kalmış zaten o panikten bir şey yapamazsın oluruna bak.

6, 7 ve 8. sınıfın şimdilik toplam ortalaması nedir?
Bende LGS'ye hiç çalışmadım hatta 250 puan çekmiştim o puana bulunduğum bölgede meslek lisesi bile yoktu. Ama okul ortalaması sayesinde güzel bir liseye gidebildim. Umarım okul ortalaman yüksektir.

Aga yerlerde 65 68 falan.

1 haftan kalmış zaten o panikten bir şey yapamazsın oluruna bak.

Hayırlısı çok pişmanım keşke çalışsaydım.

Rakiplerin şu an sadece deneme çözüp küçük eksiklerini kapatıyor.

Yapacak bir şey yok. Bu hatandan ders çıkar ve üniversite sınavında aynı şeyi yapma.

Evet aga çok pişmanım aklıma bile gelmedi LGS yapacak bir şey yok sürüneceğim galiba.

Hiçbir şey kurtarmaz kardeşim seni. Bu zamana kadar çalışanlar enayi mi de sen oyun oynarken onlar çalıştı? Çalışacaktın, yapacak bir şey yok. OBP ile alan liseler oluyormuş sanırım, onlara bak istersen. Açık öğretimde de okumak kötü bir şey değil, AÖL de bakabilirsin istersen.

Evet öyle yapacağım yüksek ihtimal şimdi biz taşınacağız taşınacağımız yerde yakında 1 tane lise var oda Anadolu lisesi puanı da 370 falan alırlar mı adrese dayalı bilmem belki uzaktaki bir meslek lisesine gönderirler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı