LGS'ye hiç çalışmadım ve matematiğim berbat ne yapacağım?

Ortalam 99'du 8. sınıfta. Yani ortalamayla olmuyor o iş. Soru tarzlarını görmen gerek. Ben zamanında bilfen yayınlarıyla çalışmıştım. Bu sene kız kardeşim girecek. Tomarla test çözdü. Hep test çöz. Tekrar yap. Ders derste öğrenilir.
Gayet de ortalamayla oluyor,74 puanla anadolu lisesine girdim 2 yıl önce :)

Ben hayatımda hiç kopya çekmedim ve her sene ortalamam 92-93 geliyordu 4.sınıftan beri hiç çalışmadan girsem LGS'ye sizce kaç alırım?
8. sınıfta sorun yaşarsın çok benim gibi ama alışırsan çalışmaya hiç sıkıntı çekmezsin inan bana. LGS yazılılar gibi değil pek.

Yani sana kalmış doğru düzgün bir okula gidemezsin aynı gün seninle sınava giricez ailen girmeni istiyorlarsa seni seviyorlardır bu onları çok üzecek haberin olsun gideceğin yerde sigara içenlerden tut tespih sallayana kadar her keko bulunabilir kendin ve ailenin sağlığını düşünüyosan otur doğru düzgün çalış bilgisayarını kaldır bu sınav refah seviyeni belirleyecek unutma kardeşim sınav son 1 ayda kazanılıyor en azından ilk yüzde 10'a girmeyi denesen senin için daha iyi olacaktır tabii ailenin faktörüde var çocukları olarak onları hayal kırıklığına uğratabilirsin ama eğer umurlarında değilsen sen ne istiyorsan onu yap. İyi günler.

Geri
Yukarı