LGS'ye hiç çalışmadım ve matematiğim berbat ne yapacağım?

Emirhan Polat

Hectopat
Daha fazla  
Abilerim ablalarım selamlar. Ben çok üşengeç bir insanım ve LGS'ye şuana kadar bir kez bile çalışmadım. Matematiğim berbat derece, fenimde çok kötü. Onun dışında yine birşeyler yapabilirim. Bu LGS denen lanet sınav çok zor olacak gibi gözüküyor. Ve ben çalışamıyorum, olmuyor. Hiçbir türlü çalışamıyorum çok üşeniyorum. Lütfen yardım edin. Ne yapabilirim? 2 döneminde ortalamasıda 90. Burada çok güzel bir lise var ve adres ortalamayla giriliyor direkt sınava hiç girmek istemiyorum ama ailemin zorlamasıyla girmek zorundayım. Bu ara dürüst olayım o 90 ortalamayıda kopya ile yaptım :/

Lgs nin ilk kurbanlarındanım. Hep bilgisayar oynadım . Derslere az çalıştım ancak sürekli devamlı olarak. Yüzde 7 yapmıştım . Lgs bizim senemizde baya zordu fende 1 ynls 1 bos yaptım. Matematik 8 yanlış vardı galiba. Öyle düşün. Kısacası bu çalışmayla bu kadar yanlış yaptım. Işin zor. Yine biraz vaktin var ama diğer rakiplerin dinleniyor şu an . Allah yardımcın olsun. Vakit geçmiş gibi. Ancak tek suç senin değil anne babanında suçu var.

Lgs nin ilk kurbanlarındanım. Hep bilgisayar oynadım . Derslere az çalıştım ancak sürekli devamlı olarak. Yüzde 7 yapmıştım . Lgs bizim senemizde baya zordu fende 1 ynls 1 bos yaptım. Matematik 8 yanlış vardı galiba. Öyle düşün. Kısacası bu çalışmayla bu kadar yanlış yaptım. Işin zor. Yine biraz vaktin var ama diğer rakiplerin dinleniyor şu an . Allah yardımcın olsun. Vakit geçmiş gibi. Ancak tek suç senin değil anne babanında suçu var.

Aslında ben o rakip konusunda çok pasifim isteyen istediği gibi geçsin beni :D

Ben hayatımda hiç kopya çekmedim ve her sene ortalamam 92-93 geliyordu 4.sınıftan beri hiç çalışmadan girsem LGS'ye sizce kaç alırım?

Ben sınavdan 1 gün önce CS atıyordum sınavdan gelincede CS'ye oturdum şu an oturduğum yerdeki en iyi liselerden birindeyim. Adrese dayalı git

Geri
Yukarı