LGS'ye katılmalı mıyım?

Çoğu kişi okul puanın yüksekse katılma dedi ama o okul puanı sadece 8.sınıfın ortalamasına göremi hesaplanıyor. LGS'ye girirsem bir şey yapabilicemi sanmıyorum çünkü hiç çalışmadım. 220 falan yaparım anca o kadar.8.sınıf 1.dönem ortalaması 88, 2.dönem yani bu dönem 1 sınavların sadece 3 4 tanesini oldu. K 2. sınavları olmadık. 66. bunlar hesaplanınca kaç puan ediyor? Tabii sadece 8.sınıf ortalaması gerekiyorsa büyüklerimden öneriler bekliyorum.

5. sınıftan 8.sınıfa kadar olan bütün ortalamalarını at ben yardımcı olayım.

Kendine güvensene ya, sınav sadece bu. 220 ne? 500 bile yaparsın. Gir sınava, güven kendine yapacaksın. Rahatla, senden önemli değil. Eğer güzel bir sonuç elde edemezsen ortalamanla girersin bir liseye, girişimci olursun ya da hayat sana bir şans daha verir güzel bir mesleğin olur. Olumsuz düşünme, gelecekteki eşin ve çocuklarına güzel bir hayat sunacaksın. Bunu başaracaksın.
Kimse dandik bir lisede okuyup düzgün bir üniversiteyi bitirmemiş kişiyle evlenmez. Evde magnum ve mermi varsa belki eheh.

Çoğu kişi okul puanın yüksekse katılma dedi ama o okul puanı sadece 8.sınıfın ortalamasına göremi hesaplanıyor. LGS'ye girirsem bir şey yapabilicemi sanmıyorum çünkü hiç çalışmadım. 220 falan yaparım anca o kadar.8.sınıf 1.dönem ortalaması 88, 2.dönem yani bu dönem 1 sınavların sadece 3 4 tanesini oldu. K 2. sınavları olmadık. 66. bunlar hesaplanınca kaç puan ediyor? Tabii sadece 8.sınıf ortalaması gerekiyorsa büyüklerimden öneriler bekliyorum.

Çalışsaydın keşke ben çalışmadım pişmanım 240 falan aldım.

Sadece matematik eksik matematikten sonra tamamım tek sorun etrafımda 2 Anadolu lisesi var ve 450 puan üstü :(

Yeni konular

Geri
Yukarı