Lian Li Galahad 240 alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sıvı soğutma nasıl hep 60 altı hocam

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sıvı soğutma hep 60 altında çalışıyor

ML240L V2 ses sorunları olan bir soğutucu. Sorması ayıptır, stres testi (AIDA64/Prime95) yapmış mı bu arkadaş? Hayır.

Termal performans sadece soğutucu ile anlaşılmaz, kasa, termal macun, işlemcinin GHz ve voltaj değerleri, hatta ortam sıcaklığı bile etkiliyor.

ML240l V2 ses sorunları olan bir soğutucu. Sorması ayıptır, stres testi (AIDA64/Prime95) yapmış mı bu arkadaş? Hayır.

Termal performans sadece soğutucu ile anlaşılmaz, kasa, termal macun, işlemcinin GHz ve voltaj değerleri, hatta ortam sıcaklığı bile etkiliyor.

Kutunun içinden çıkan kendi termal macunuyla test yapıyor bir de ben onu deniyorum sıvı soğutma oyunlarda kaç dereceyi görür.

Kutunun içinden çıkan kendi termal macunuyla test yapıyor bir de ben onu deniyorum sıvı soğutma oyunlarda kaç dereceyi görür?

Çok takıyorsun sanırım, bana birilerini hatırlatıyorsun yine bu forumdan. 🤔

OC yapsan bile 60-65 derecelerde seyredecektir. Belki 70, o da OC'nin hakkını versen.

Yeni konular

Geri
Yukarı