Liberalizm artışı mı var?

Çok alakasız konuşuyorsun 2005 ne alaka anlamadım ve sanki komünizm veya sosyalizim çok iyiymiş gibi konuşuyorsun :) gerçek Liberalizm ABD Kanada Avrupa ülkelerine bakabilirsiniz ;) dediklerin bile Liberalizm çok farklı şeyler...
Bana Komünizm ve sosyalizm gelişen ülke söylermisiniz lütfen aynen öyle zaten çoğu insanlar Liberal olan ülkelere göç edenler keyfi için gidiyorlar. :D
Şimdik Sovyetler dersin.
SSCB nerede gelişti ya? Polonya'nın komünist haline bak şimdiki haline bak. Doğu Almanya'ya bak Batı'ya bak. SSCB'de silahtan başka bir şey yoktu. Varlarını yollarını silaha bastılar. Güçlü silahları var diye ülke gelişmiş olmuyor. Silah dışında her açıdan rezalet bir ülkeydi SSCB.
2005'in alakasını da söyleyim. 2005li ''bebeler'' iki gram siyasi birikimi olmadan twitch yayıncılarını kanaat önderi seçip siyaset yapmaya çalışıyor. Aahahahg ulan harbi komiksiniz.

2005'in alakasını da söyleyim. 2005li ''bebeler'' iki gram siyasi birikimi olmadan twitch yayıncılarını kanaat önderi seçip siyaset yapmaya çalışıyor. Aahahahg ulan harbi komiksiniz.
Vallaha ben 2002 biriyim seni bilmem sizin siyasi bilginiz olmadığı belli oluyor siz komünistler komedi gibi adamsınız komünizm çağ dışı ve insan doğasına aykırı ama size laf anlatmak zor...

Ahaha o biber gazı verdiğin mücadelenin karşılığıdır senin aksine oturduğum yerden siyaset kasmıyorum :D
Biber gazı havalı sanıyorsunuz komedi gibi adamsın harbiden yahu komünizm ütopyadır çoğu bunu biliyor yani devrim diye hayal kurmaya devam edin.
Bu arada bunu hiç unutma hiç kimse eşit olmaz. ;)

Sonu -izm ile biten kelimeler aşırı rahatsız edici. Her özgürlük isteyen liberal mi oluyor ya da istemeyen anti-liberal mi oluyor? İnsanlar düşüncelerine göre taraf seçmektense taraf seçip düşüncelerini onlara göre belirliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı