Liberalizm ile Gelişmeyen Bir Ülke Var mı?

Ne okuduğunu anlıyorsun ne de düşüncelerini doğrulayıp konuşuyorsun. Üslubunda rahatsız edici. Ne demek istediğimi anlamak istemiyorsan oku geç, anlamayacağınız şeyler konusunda fikir belirtmek zorunda değilsiniz.

Her şey bireysellik oluyorsa tecavüz eden birine kimse müdahale etmez. Onun ailesinden birine mi yapıyor hayır umurunda bile olmaz. Yazık size bireysellik içinize işlemiş.

Ne okuduğunu anlıyorsun ne de düşüncelerini doğrulayıp konuşuyorsun. Üslubunda rahatsız edici. Ne demek istediğimi anlamak istemiyorsan oku geç, anlamayacağınız şeyler konusunda fikir belirtmek zorunda değilsiniz.

İnsan gibi anlattığım zaman konuyu başka yerlere çekip anlamamazlik yapıyorsun sana söylediklerim müstahak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahhahahahah aynen dostum gerçekler rahatsız geldi sanırım.
Yaşın max 16,okuma yazma seviyen online eğitim sebebiyle yerlerde hala utanmadan saygısızca yazabiliyorsun.Yazık sadece yazık.
Her şey bireysellik oluyorsa tecavüz eden birine kimse müdahale etmez. Onun ailesinden birine mi yapıyor hayır umurunda bile olmaz. Yazık size bireysellik içinize işlemiş.
Demek istediğim şeyleri yanlış anlamışsınız.Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın.

Yaşın Max 16, okuma yazma seviyen Online eğitim sebebiyle yerlerde hala utanmadan saygısızca yazabiliyorsun. Yazık sadece yazık.

Yaşım 17 senin profildeki yaşın 16 kitap okuyan bir insanım zaten okumamla ilgili problemini anlayamadım kardeşim hayatının önemi olmayan bir liboşsun herhalde fazla tütürdugunden böyle garip ütopyalar içine girmişsin Allah yardımcın olsun.
Yaşın Max 16, okuma yazma seviyen Online eğitim sebebiyle yerlerde hala utanmadan saygısızca yazabiliyorsun. Yazık sadece yazık.

Demek istediğim şeyleri yanlış anlamışsınız. Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın.

Adama bak iki saattir anlatmaya çalışıyorum şimdi gidiyor yanlış anlamışsınız diyor vallahi şaka gibi.

Düşünsenize sokak ortasında adam küçük bir çocuğu dövüyor ve kimse müdahale etmiyor. Dövülene kötü dövülmeyene şükür bugünde dövülmedik psikolojisi.
Bireysillik ise kötüyse zaten müdahale ediyorlar.Anlamadıysanız zorlamasanız mı?
Yaşım 17 senin profildeki yaşın 16 kitap okuyan bir insanım zaten okumamla ilgili problemini anlayamadım kardeşim hayatının önemi olmayan bir liboşsun herhalde fazla tütürdugunden böyle garip ütopyalar içine girmişsin Allah yardımcın olsun.

Adama bak iki saattir anlatmaya çalışıyorum şimdi gidiyor yanlış anlamışsınız diyor vallahi şaka gibi.
Hala liboş diyor hahahshahhs konudan bağımsız diye yazmıştım hatırlıyor musun? Sanmam.Kitap okumayan biri konu biraz komplike bir hal aldığında her şeyi unutmaya başlar:) Ayrıca yanlış anlaşılma konusu sana değil bir diğer arkadaşa.Sen direkt cahilsin.

Bireysillik ise kötüyse zaten müdahale ediyorlar. Anlamadıysanız zorlamasanız mı?

Hala liboş diyor hahahshahhs konudan bağımsız diye yazmıştım hatırlıyor musun? Sanmam. Kitap okumayan biri konu biraz komplike bir hal aldığın da her şeyi unutmaya başlar:)

Liboşsun çünkü kardeşim konudan bağımsız olsun veya olmasın bireyselligi savunan bebelerden birisin gerçek hayatta başina gelince anlarsın diye söylüyorum üslubuma laf ediyorsun.
Ahlak yasası; hırsızlık, tecavüz, cinayet gibi insanlığın genelinde kabul görmüş eylemler dışında her insanda farklılık gösterebilir. Dolayısıyla bireyseldir.

Dediğin 3 şey ahlakın yapı taşlarıdır bunlar zaten senin bireysel dediğin seykeri oluşturuyor o yüzden evrensel demek daha mantıklı.

Geri
Yukarı