Life is Strange Alınır mı?

Middle-earth: Shadow of Mordor örneğini verebilirim. Mesela mekanikleri neredeyse Assassin's Creed serisinin bazı oyunları ile aynı. Siz oyundan o kadar nefret etmişsiniz ki, oyunu acaba nerden, nasıl kötülerim diye yazmışsınız, daha fazla yazıp elimizi yormamız gerek yok, sanırım.

Sevmeyene sevdirmeye çalışmayacağım. Beğenmediyseniz öyle kalın, aman daha da yaklaşmayın.

Oyunu Detroit Become Human zannedip üstüne özgünlük abidesi olarak ilan etmemiz gerekiyor ki bu şekilde konuşmalısınız.

Çalan oyunlara Minecraft derim, milyonlarca kişinin severek oynadığı oyun aslında tamamen çalıntı ve özenti. Ufak bir araştırmayla bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dediğim gibi beğenmediyseniz kabulümdür, saygı duyarım. Ama sizlerden de saygı beklerim.
Minecraft dediğin oyunun çalmış dediğin konsepti bugün nerelere getirdiğini görmüyorsun işte. Ben de Life İs Strange'in bu konsepti nerelere getirdiğini ikinci cümlemden itibaren anlatıyorum 🙂

Sadece kötülemek istediğiniz noktaya odaklanıp ardından bütün oyuna kötü damgası vurmanız pek manidar(!) oldu.

Daha fazla konuşmak istemiyorum, siz zaten buraya dolu bir şekilde gelmişsiniz. Fikriniz değişmez.

Sadece kötülemek istediğiniz noktaya odaklanıp ardından bütün oyuna kötü damgası vurmanız pek manidar(!) oldu.

Daha fazla konuşmak istemiyorum, siz zaten buraya dolu bir şekilde gelmişsiniz. Fikriniz değişmez.
İnteraktif film tarzında olan bir oyunu senaryosu hakkında değil de vuruş hissi hakkında değerlendirmemi beklemiyorsun herhalde 😂

Öncelikle Life is strange bitirmiş bulunmaktayım. The Walking Dead gibi çok iyi bir hissiyat verdi. Şimdi ise before stormun Deluxe Edition aldım ve indirmeye koydum. Hayatıma çok şey kattı. Almak isteyen olup tereddüt eden varsa kessinlikle almalı. Oyuna 10 üzerinden 10 verirdim.
Güncelleme; Life is Strange Before The Storm'u da bitirmiş bulunmaktayım. Ya abi yani neden bu kadar güzel yaparsınız ki nasıl unutacağım ben şimdi bu oyunu. Deluxe edition aldım pişman değilim 85 TL de verilir bu oyuna.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı