Life is Strange'i hangi son ile bitirdiniz?

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Oyun gerçekten insan duygularını, psikolojilerini çok iyi yönetiyor. Peki siz ilk oynayışınızda hangi son ile bitirdiniz?
Çok defa oynamama rağmen asla Chloe'nin ölmesine izin vermedim.

Son düzenleme:
Ben bir kere oynamıştım onda da kızı feda ettim. Bir insana karşılık tüm kasabayı feda etmeye razı gelemedim. Karakter ergen olabilir ama ben değilim. 😁

Chloe'yi öldürdüm. Gerçekte olması gereken de buydu. Fırtına kopmadan önce Chloe'nin ölmesi gerekirdi. Zamana müdahale etmek istemedim, kasabayı da feda edemezdim zaten. Halen kararımın arkasındayım. Chloe sevdiğim bir karakter değil zaten, zor bir karar olmadı benim için.

İlk oynadığımda Chloe'yi öldürmüştüm, sonuçta kasabayı feda etmek vardı işin ucunda. Lakin diğer bütün oynayışlarımda kasabayı feda ettim, bütün oyun boyunca Chloe için herşeyi yapıyoruz. Ee sonra? Sonra da tanımadığımız lanet insanlar için en iyi arkadaşımızı öldürüyoruz.

Bu kadar saçma bir karar olamaz, en azından bu benim fikrim. Diğer herkesin kararına da saygı duyarım.

İlk oynadığımda Chloe'yi öldürmüştüm, sonuçta kasabayı feda etmek vardı işin ucunda. Lakin diğer bütün oynayışlarımda kasabayı feda ettim, bütün oyun boyunca Chloe için herşeyi yapıyoruz. Ee sonra? Sonra da tanımadığımız lanet insanlar için en iyi arkadaşımızı öldürüyoruz.

Bu kadar saçma bir karar olamaz, en azından bu benim fikrim. Diğer herkesin kararına da saygı duyarım.
Katılıyorum oyunun başından beri yoğun duygusal bağ kurdurtuyor o an Chloe'nin ölmesine izin vermek gerçekten saçma bir karar

Benim gibi hatırlamayan var mı? ☹ Büyük ihtimalle Chloe seçeneği ile bitirmişimdir. Ne güzel oyundu kendisi yeniden bitiresim geldi bu yazıyı yazarken.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tanımadığımız lanet insanlar için ne demek dostum😄. Orada bir sürü masum insan var, hadi onu geçtim çocuk var. Ve yanlış hatırlamıyorsam zamanı sürekli kurcaladığımız için o fırtınaya biz sebep oluyorduk. Bizim yüzümüzden masum insanlar mı ölsün yani? Bence kasabayı feda edenler gerçekten oyunun içine iyice dalıp karakterle baya bütün olmuşlar, tam Rol Play kafası yani. Başka türlü böyle ergence bir karar vermek olağan gelmiyor bana. Kasabayı feda etmek aşırı saçma bir karar "bence".

@cihankurtulusov
İşte bu merhametiniz yüzünden oluyor ''herşey'', bu konuda gayet ciddiyim. Ben oyunun başından beri onu korumak için kendimi mahvederken onun ölmesine göz yumamam. Çoluk çocuktan kime ne? Bana bir yararı var mı? Ergen kararmış, zaman ile dalga geçiyorum ben be Chloe için. Bütün okulun bana hippi dediği bir kasabayı neden umursayayım? İnsanının bana hiçbir yararı yokken neden onları kurtarayım? Hayatımda tek gerçek bir arkadaşım var ve onu da kaybetmek istemiyorum. Bu kadar.

Çok süper kahraman olarak düşünmek yanlış. Oyun oynarken genelde empati yapan biriyim orada varsayalım o kararı gerçekte vermek zorunda olsan emin ol asla karşında değer verdiğin bi insanın ölmesine izin vermezsin. Çok polyana düşünüyorsun
@cihankurtulusov

Geri
Yukarı