Life is Strange Alınır mı?

@Lintos'un dediği gibi ilk olarak Before the Storm oynamalısın. Bu mesajı aslında yazmazdım çünkü forumda çok fazla LIS fanı var ve oyun gayet güzel açıklanmış ama 2-3 kişinin ilk olarak Before the Storm önerdiğini görünce bir şans vereceğine inanıyorum.

Topluluk psikolojisi oluyordu sanırım :)

Bana kalırsa önce 1. oyunu oynayıp sonra Before The Storm'u flashback şeklinde düşünüp oynamak daha mantıklı çünkü ana karakter 1. oyundaki Max. Before The Storm ile başlarsanız Chloe Price'ye alışacaksınız ve size garip gelecektir.
İşte o gariplik dediğiniz şey aslında oynayan kişiye daha güzel bir hissiyat veriyor. Ayrıca hikayeyi daha iyi anlama açısından Before The Storm daha uygun.

Bana kalırsa önce 1. oyunu oynayıp sonra Before The Storm'u flashback şeklinde düşünüp oynamak daha mantıklı çünkü ana karakter 1. oyundaki Max. Before The Storm ile başlarsanız Chloe Price'ye alışacaksınız ve size garip gelecektir.
Kronolojik oynamak daha mantıklı. Ben oyunu beğenirsem alırım Before The Storm'u diye düşünmüştüm. Çoğunluk önce Before The Storm diyor. Onunla başlayayım en iyisi
@Lintos un dediği gibi yapmanızı tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız. Bu arada, kendisi çok iyi bir LIS fanıdır.
En iyisi öyle yapmak. Teşekkürler.

Kronolojik oynamak daha mantıklı. Ben oyunu beğenirsem alırım Before The Storm'u diye düşünmüştüm. Çoğunluk önce Before The Storm diyor. Onunla başlayayım en iyisi

En iyisi öyle yapmak. Teşekkürler.
Bu oyuna olan önyargım belki saçmadır diyip sonunda oynadım ve zerre gereksiz önyargı yapmamışım oyun açılıştan itibaren hitap ettiğim kitle ergen tumblr tayfa diye bağırıyor ana karakterde ayrı sinir bozucu. Dost abi'nin örneğini veriyorum Max, zaman güçlerini ayy Cloe'nin bugün giydiği kotun ne kadar kötü olduğunu söyleyince kızdı ama ben zamanı geriye alayım da kızmasın diye saçmalıklara harcıyor tüm oyun boyunca. Ve dünyanın en tek düze interaktif film oyunu oyun boyunca yaptığın hiçbir şeyin oyunun finaline etkisi yok son kısım dışında. İade edip aynı firmanın yaptığı Vampyr oyununu almanızı öneririm.

Bu oyuna olan önyargım belki saçmadır diyip sonunda oynadım ve zerre gereksiz önyargı yapmamışım oyun açılıştan itibaren hitap ettiğim kitle ergen tumblr tayfa diye bağırıyor ana karakterde ayrı sinir bozucu. Dost abi'nin örneğini veriyorum Max, zaman güçlerini ayy Cloe'nin bugün giydiği kotun ne kadar kötü olduğunu söyleyince kızdı ama ben zamanı geriye alayım da kızmasın diye saçmalıklara harcıyor tüm oyun boyunca. Ve dünyanın en tek düze interaktif film oyunu oyun boyunca yaptığın hiçbir şeyin oyunun finaline etkisi yok son kısım dışında. İade edip aynı firmanın yaptığı Vampyr oyununu almanızı öneririm.
Vampyr oyununu Steam'de gördüm ancak hiç bakmadım. Konusu ve türü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dost abi'nin örneğini veriyorum Max, zaman güçlerini ayy Cloe'nin bugün giydiği kotun ne kadar kötü olduğunu söyleyince kızdı ama ben zamanı geriye alayım da kızmasın diye saçmalıklara harcıyor tüm oyun boyunca.
Siz oyunu yerin dibine sokmak için elinizden geleni yapıyorsunuz bence. Birkaç yerde dediğiniz şeyler var, fakat tüm oyunda demişsiniz, tüm oyun demek çok geniş bir kapsam, sadece beğenmediğiniz bir tarafı yüzünden oyunu tamamiyle kötülemeniz saçma. Dost'un oyun hakkında yorumunu dinlemiştim, doğru bulmuyorum. Siz muhtemelen Dost'un yorumunu ilk önce dinlediniz, sonra oyunu tamamiyle bir ön yargı ile oynayıp, o yargıyı yıkmaya çalışmadan bitirdiniz. Oyunun vermeye çalıştığı mesaj ergenlik değil. Dostluğun, kardeşliğin nasıl bir şey olduğunu anlatıyor oyun, bir daha oynayıp gözden geçirmenizi tavsiye ederim, ama oynarken lütfen Dost'un incelemesini kafanızdan çıkarın.

Geri
Yukarı