LineageOS 17.1 Play Store açılmıyor

ROM ve Gapps dosyasını flaş belleğe ya da micro SD karta atıp oradan flaşlamayı denedin mi?
Hocam şuan bişekilde downloading moduna girebilip stock rom attım ama dediğim gibi internal storage görünmüyo sorunun cevabı ise SdCard twrpde

J7 Prime ROM'unu ben de kurdum fakat Play Store'dan aldığınız hatalar gibi şeyler almadım. Ama yine de genel olarak kararlı olmadığını söyleyebilirim. Resmi olmadığı için haliyle hataları oluyor. Odin3 ile ROM'u flaşlamayı deneyebilirsiniz. YouTube'da kolayca anlatılan videolar var.
Ayrıca J7 Prime Android 8.1 stock ROM: Download Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F TUR Turkey G610FXWS1CTE3 firmware

Birçok kez stock ROM attım bu cihaza ilk kez karşılaştım bu hatayla.

Hocam şu an bir şeykilde downloading moduna girebilip stock ROM attım ama dediğim gibi internal Storage görünmüyor sorunun cevabı ise sdcard TWRP'de.

Bu ROM'u denemelisin, stok ROM kadar stabil çalışıyor.

AOSP taban ROM'ların geneli exyons7870 için stabil ve akıcı bir hissiyat vermiyor.
Offıcal ya da unoffıcal olması stabillik ile ilgisi yoktur. Unoffıcal ROM'da stabil olur offıcal ROM'da, ROM'u derleyen kişinin yeteneği ile alakalı bir durum. @elit barbarlar

AOSP taban ROM'ların geneli exyons7870 için stabil ve akıcı bir hissiyat vermiyor.
Offıcal ya da unoffıcal olması stabillik ile ilgisi yoktur. Unoffıcal ROM'da stabil olur offıcal ROM'da, ROM'u derleyen kişinin yeteneği ile alakalı bir durum. @elit barbarlar
Dediğinizin aksini demedim. Ben oraya genel kanıyı yazdım. Şu zamana kadar kullandığım çoğu unofficial rom officiallar kadar stabil değildi. Fakat yağ gibi akanlarıda vardı. Sırf şu yorumu yazmak için yazmışsınız.

Dediğinizin aksini demedim. Ben oraya genel kanıyı yazdım. Şu zamana kadar kullandığım çoğu unofficial ROM officiallar kadar stabil değildi. Fakat yağ gibi akanları da vardı. Sırf şu yorumu yazmak için yazmışsınız.

Kendi mesajınızı okuyabiliyorsunuz değil mi?

Unofficial ROM'lar official ROM'lar kadar performanslı çalışmaz zaten adı üstünde.

Kendi cihazınız için olan kanıyı kendi cihazınızda saklayın her cihazda aynı şey olmuyor.

Kendi mesajınızı okuyabiliyorsunuz değil mi?

Kendi cihazınız için olan kanıyı kendi cihazınızda saklayın her cihazda aynı şey olmuyor.
Arkadaş yukarıda kullandığı romun stabil olmadığını bende ona ithafen unofficial romların, official romlara oranla stabil olmadığını belirttim. Kaldı ki bu bir kanı değil gerçek. 6 farklı cihazda sayısız rom kurdum. Unofficial rom geliştiricileri portlama konusunda yetenekli değiller. Üzgünüm istisnalar kaideyi bozmaz.

Hocam One UI'den çok sıkıldım kaç yıldır Samsung kullanıyorum artık daha yeni ve modern tasarımlı bir şeyler görmek istiyorum bu yüzden AOSP tabanlı vs. ROM'lara yöneldim.

Hocam One UI'den çok sıkıldım kaç yıldır Samsung kullanıyorum artık daha yeni ve modern tasarımlı bir şeyler görmek istiyorum bu yüzden AOSP tabanlı vs. ROM'lara yöneldim.
AOSP romların çoğu kişiselleştirme ve görüntü bakımından kötü duruyor. Kişiselleştirme konusunda en zengin AOSP rom RROS. Cihazınıza uygun rom varsa deneyin derim.

Güzel ROM'dur, arayüzü sanki 30 FPS'e kitlenmiş gibi geliyor ama başka bir sorunda yok.

Güzel ROM'dur, arayüzü sanki 30 FPS'e kitlenmiş gibi geliyor ama başka bir sorunda yok.

Deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı