Linux dağıtımı hazırlamak

292941

Hectopat
Makaleler
6
Birçok tadı deneyimledikten sonra artık kendi tadımı yapmanın zamanı geldi. Kendi dağıtımımı yapmayı düşünüyorum; hızlı, basit ve kullanıcı dostu bir şeyler yapmayı planlıyorum.
Saf Debian'ı alıp KDE masaüstüyle harmanlayacağım. İsmini Kebian olarak belirledim ama sonradan değiştirebilirim.
Çok garantisini veremeyeceğim ama araştırıp bir şey yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birçok tadı deneyimledikten sonra artık kendi tadımı yapmanın zamanı geldi. Kendi dağıtımımı yapmayı düşünüyorum; hızlı, basit ve kullanıcı dostu bir şeyler yapmayı planlıyorum.
Saf Debian'ı alıp KDE masaüstüyle harmanlayacağım. İsmini Kebian olarak belirledim ama sonradan değiştirebilirim.
Lütfen yapın ve buraya atın. Kesinlikle kullanmak isterim :)

Umarım başarılı bir dağıtım olur. Şahsen sana destek çıkarım.

Hocam nasıl yapılıyor bu işler merak ediyordum hep hangi yazılım dillerini kullanacaksın bu gibi şeyler hakkında bilgi verir misin?

Geri
Yukarı