Linux deneyimim

• Konuyu başlatan 342524
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 651

342524

Hectopat
Makaleler
3
Burada kendimce yaşadığım şeylerden bahsedeceğim. Hemen linçlemeyin.
Yaşadığım iyi şeyler:
+RAM daha az kullanılıyor.
Tek yaşadığım iyi şey bu olabilir.

Yaşadığım kötü şeyler:
- Çok hoşuma gitmedi.
- Birçok programın desteği yok.
- Fazla güven vermedi.

Sonra Linux'u sildim. Fakat GRUB denen saçma şey sürekli beni rahatsız etti. Neyse ardından çok zorlansamda silmeyi başardım.

Açıkçası ben Linux'u sevemedim. Benim gibi küçüklüğünden beri Windows kullanan arkadaşlara önermiyorum açıkçası. Ama çok fazla Windows kullanmadıysanız şansınızı deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'a alıştıktan sonra Linux zor gelir tabii. Linux'a alışana da Windows zor gelir ondan zor tabii ki gelecek. Ayrıca güvenemedim şeyi biraz sallamışsın. Gizliliği kast ediyorsan Windows'dan 10 kat daha iyi.

Hocam yanlış anlamayın ama pek eksiğini de yazmamışsınız açıkçası. Beğenmedim veya güven vermedi demek öznel bir şey, eksi sayılamaz ki.
Zaten kendi deneyiminden bahsetmiş, pek de takılmanın anlamı yok. Güven vermedi demekten kastı belki de neyi nasıl yapacağını bilmemesi.

Zaten kendi deneyiminden bahsetmiş, pek de takılmanın anlamı yok. Güven vermedi demekten kastı belki de neyi nasıl yapacağını bilmemesi.
Ben insanlara yardımcı olunacak bir yazı yazılıyorsa nesnel olması daha doğru olur diye bir öneride bulundum yani sadece fikrimi belirttim yoksa ben de Linux kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı