Linux kullanmak sistemi ne kadar hızlandırır?

Yaptıktan sonra kaldırması da kolay mı peki denemek için yapacağım da?
Farklı disklere kurarsanız daha kolay olur. Diğer işletim sistemini silme gibi kötü bir olay yaşamak istemezsiniz. Kurduğunuz diski tekrar biçimlendirmek falan kolay iş, yine de önceden neler yaşayabileceğinizi sormanızı isterim. Geç cevap için özür dilerim, pek online olamıyorum.

Dual Boot performansı düşürür mü?
Hayır düşürmez. Bilgisayarınıza fotoğraf attığında performansın etkilenmemesi gibi düşünün.
Yaptıktan sonra kaldırması da kolay mı peki denemek için yapacağım da?
Kaldırması kolay aslında ama bir hata yapıp grubu kaldırmadan kaldırırsanız biraz uğraşırsınız. Ama kaldırması ve yüklemesi kolay.

Farklı disklere kurarsanız daha kolay olur. Diğer işletim sistemini silme gibi kötü bir olay yaşamak istemezsiniz. Kurduğunuz diski tekrar biçimlendirmek falan kolay iş, yine de önceden neler yaşayabileceğinizi sormanızı isterim. Geç cevap için özür dilerim, pek online olamıyorum.

Hayır düşürmez. Bilgisayarınıza fotoğraf attığında performansın etkilenmemesi gibi düşünün.

Kaldırması kolay aslında ama bir hata yapıp grubu kaldırmadan kaldırırsanız biraz uğraşırsınız. Ama kaldırması ve yüklemesi kolay.
Dual Boot için kaynak önerir misiniz bakarak yapabileceğim (youtube videosu vs.)?

Buradaki işlemleri yapınca Windows gitmeyecek şimdi değil mi?
Eğer diskinizi biçimlendirirseniz veya kurulum esnasında verileri sil derseniz gider. Çoğu linux yükleme sırasında size Windows'un yanına kurulayım mı diye sorar.

Biraz daha detaylı araştırmak isterseniz Youtube'da biraz videolar izleyebilirsiniz. Özellikle ingilizce kaynaklar çok fazla.

Geri
Yukarı