Linux Mint vs Windows

yenneferw

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Genel olarak Valorant, GTA5(modlu grafik modu - Menyoo vs), CS GO ve bu tarz oyunlar oynuyorum.

Windows'un işletim sistemlerinden aslında hiç memnun değilim fakat uyumluluk olarak vazgeçemiyordum.

Linux Mint konusunda açıklayıcı, Windows'tan iyi ya da kötü olduğu özellikleri anlatabilecek birini arıyordum.

Merhabalar,

Genel olarak Valorant, GTA5(modlu grafik modu - Menyoo vs), CS GO ve bu tarz oyunlar oynuyorum.

Windows'un işletim sistemlerinden aslında hiç memnun değilim fakat uyumluluk olarak vazgeçemiyordum.

Linux Mint konusunda açıklayıcı, Windows'tan iyi ya da kötü olduğu özellikleri anlatabilecek birini arıyordum.
Mint ile alakalı bir durum yok.
Linux sade ve hızlı bir işletim sistemi. Lakin dediğiniz hiç bir oyunu Linux üzerinde oynayamazsınız. En azından Valorantı kesin oynıyamazsınız. Yazılım veya bilgisayar ile uğraşmak hobiniz ise linux'a geçmeniz en iyi şekil olucaktır.

DualBoot yapabilirsiniz. Boot menu'de ilk sıraya kullanacağınız distroyu alırsınız. Windows'dan oyunlar hariç tüm programları temizleyip yerinizin genelini kullanacağınız distroaya verirsiniz. Sadece oyun için Windows'a geçiş yaparsınız.

Geri
Yukarı