Çözüldü Linux ve Windows aynı anda kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, ben Linux kullanıyorum da yanına Windows kurmak istiyorum. İnternetten biraz baktım boot USB uygulamalarına ama maalesef hiçbiri yüklenmedi.

Hep hata aldi. Ben diski Windows kururken küçültmeyi düşünüyordum ama USB uygulamaları çalışmıyor. Acaba bir çözümü var mı?

Yani uç birimde dosyayı bulamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben Linux kullanıyorum da yanına Windows kurmak istiyorum. İnternetten biraz baktım boot USB uygulamalarına ama maalesef hiçbiri yüklenmedi.

Hep hata aldi. Ben diski Windows kururken küçültmeyi düşünüyordum ama USB uygulamaları çalışmıyor. Acaba bir çözümü var mı?

Yani uç birimde dosyayı bulamıyor.
Bilgisayarınızda ne yüklü?

Kurulabilirsiniz, ancak HDD'niz veya SSD'nizin hafızasına biraz fazla gelebilir. HDD'niz veya SDD'nizin boyutu büyükse yapabilirsiniz.

189 gb ama usb yazdırma programları yüklenmiyor hiçbir şekilde yazamıyorum usbye

Açık kaynak kodlu dosya yöneticisi olan Nemo'yu kurup doğrudan ISO dosyasını Boot edilebilir hale getirebilirsiniz. Bu kodla kurabilirsiniz, Pardus'un PPA'sında vardır illa ki.

Kod:
sudo apt install nemo

Yükledim ama nasıl kullanıldığını anlamadım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2022-02-04_12-12-08.png
    Ekran görüntüsü_2022-02-04_12-12-08.png
    132,6 KB · Görüntüleme: 51
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı