Çözüldü Linux ve Windows aynı anda kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, ben Linux kullanıyorum da yanına Windows kurmak istiyorum. İnternetten biraz baktım boot USB uygulamalarına ama maalesef hiçbiri yüklenmedi.

Hep hata aldi. Ben diski Windows kururken küçültmeyi düşünüyordum ama USB uygulamaları çalışmıyor. Acaba bir çözümü var mı?

Yani uç birimde dosyayı bulamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yağız Ünlü, kusura bakmayın. Bu bahsettiğim paket Linux Mint içine gömülüymüş. Eğer Nemo'yu kullanmayacaksanız şu komutla kaldırabilirsiniz:
Kod:
sudo apt remove nemo
Bu komut ile GNOME'nin içine gömülü olan USB hazırlayıcısını yükleyebilirsiniz, işinizi görecektir:
Kod:
sudo apt install gnome-multi-writer

Son düzenleme:
@Yağız Ünlü, kusura bakmayın. Bu bahsettiğim paket Linux Mint içine gömülüymüş. Eğer Nemo'yu kullanmayacaksanız şu komutla kaldırabilirsiniz:
Kod:
sudo apt remove nemo
Bu komut ile GNOME'nin içine gömülü olan USB hazırlayıcını yükleyebilirsiniz, işinizi görecektir:
Kod:
Bakalım deniyorum İnşallah Olur

Malesef olmadı Teşekkür ederim
Bakalım deniyorum İnşallah Olur
Kod:
sudo apt remove nemo
Bu komut ile GNOME'nin içine gömülü olan USB hazırlayıcısını yükleyebilirsiniz, işinizi görecektir:
Kod:
Malesef olmadı Teşekkürler

@Yağız Ünlü, USB'yi seçip ardından üst kısımdaki klasör tuşundan ISO dosyasını seçmeniz gerekliydi. Bu kodu yazdığınızda program yönetici haklarıyla çalışacak. Programı bir de yönetici haklarıyla çalıştırmayı deneyin:

Kod:
sudo gnome-multi-writer

Başarısız

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2022-02-04_15-12-24.png
    Ekran görüntüsü_2022-02-04_15-12-24.png
    25,7 KB · Görüntüleme: 29
Dosya hatalı. İnerken bir hata oluşmuş olmalı. Nereden indirdiniz ki? Windows'u düzgün bir kaynaktan indirin.

Dosya hatalı. Windows'u düzgün bir kaynaktan indirin.

Tamamdır deniceğim teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı