Linux'a geçilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunluk islerinizi kolaylikla halledersiniz. Sonucta farkli bir isletim sistemi oldugundan alisma sureniz de var. Bana soracak olursaniz Windows kullanmaya devam edin. Eger merakliysaniz dual boot yapip deneyin. Hem alisirsiniz hem yapamadiginiz bir isiniz olursa Windows'a donebilirsiniz.

Sağlıklı bir seçim değil. Onun yerine Windows 11 kurun veya starısback'i deneyerek görev çubuğu arayüzünü değiştirebilirisiniz.
Nesi saglikli degil? Beni aydinlatirsan sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır Windows 10 kullanıyorum ve arayüzünden artık sıkıldım. Linux nedensizce hoşuma gidiyor. Size birkaç sorum olacak.

FIFA, Battlefield, GTA V, Forza gibi kaliteli oyunları oynayabilecek miyim?

Oynayabileceksem performans nasıl olur?
İstediğin oyunların çoğu oynanıyor ama tavsiyem dualboot yapıp sadece oyun oynayacağı zaman Windows 10'a geçmen.

Oyun oynamak ve Linux? Pek bir alakasını göremedim.

GNU/Linux' da bir işletim sistemi değil mi? Temel gereksinimleri o da yerine getirebiliyor, aynı prensipte o da çalışıyor sadece farklı şekillerde? Nasıl alakayı göremediniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
GNU/Linux' da bir işletim sistemi değil mi? Temel gereksinimleri o da yerine getirebiliyor, aynı prensipte o da çalışıyor sadece farklı şekillerde? Nasıl alakayı göremediniz?

İşletim sistemi değil ve işe yaramaz demedim. Sadece oyun oynamak için Windows'ta kalması gerektiğini belirttim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullanislik ile Windows'un alakasini goremiyorum ama insanlara Linux saglikli bir secim degil diyen insanlar var :)
Sağlıklı seçim derken , kullanıcının gereksinimlerini göz önüne alarak dedim, yoksa Linux güzel bir işletim sistemi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı