Linux'e geçmek için sebepler

Desteği var da, kurmak için bi' ton kod yapıştırmak gerekiyor.
Debian kullanıyorum, DEB dosyasını indirip sudo apt install ./zoom_amd64.deb yazarak kurdum. Ki kullanıcı dostu dağıtımlarda üstüne iki kez tıklayıp komut bile yazmadan kurabiliyorsunuz. Kullandığınız şeyin GNU/Linux olduğundan emin misiniz?

Oyun oynarken performansi daha mi iyi oluyor? Bazıları Windows'ra oyunlar daha optimize demişti.

Oyun oynarken performansi daha mi iyi oluyor? Bazıları Windows'ra oyunlar daha optimize demişti.

Eğer Linux'e desteği varsa daha iyi oluyor protondada muhtemelen aynı oluyordur.

Pop! OS 20.4 kullanıyorum. Ama Mint IDE seviyorum.

Desteği var da, kurmak için bi' ton kod yapıştırmak gerekiyor.

Linux bilmeyenler için kanser bi' şey.

Tek eklenti iş görüyor. Artık o kodları yapıştırmak zorunda değilsiniz. Hem Firefox hem Chromium için eklentisi var. Ben derslerim EBA'dan olmadığı için denemedim ama deneyenler işe yaradığın belirtiyor.

Ben sürekli kullanıyorum, EBA bir güncellemeye gittiğinde (Uzaktan eğitimin başından bu yana sadece 2 kere gitti.) issue açılıyor ve kısa bir süre içinde sorun çözülüyor. Tampermonkey script'i de olduğundan rahatça hallediyorum.
(Hatta EBA'nın Windows'ta 1.5 dakika bekleyin diyip yönlendirdiği şeyi script ile Zoom'a yönlendirdiğin için bypass'lemiş oluyorsunuz. )

Bu arada biraz konu dışı olacak ama Linux Mint'in kendine ait user-agent'ı mı çıktı? Bir tek sende gördüm bu Linux Mint logosunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…