Linux'ta ne yapılabilir?

Windows'ta yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz ama siber güvenlik araçları dikkatinizi çekerse bakabilirsiniz.

Linux siber güvenlik işletim sistemi değildir! Linux yazılımcı işletim sistemi değildir!

Evet oyun oynayamazsın.

Daha dün Rogue Company (Easy Anti-Cheat kullanıyor), Fall Guys (Easy Anti-Cheat kullanıyor) ve Witcher 3 oynadım. Linux hakkında ön yargılarınızı değiştirin azıcık.

Son düzenleme:
Linux siber güvenlik işletim sistemi değildir! Linux yazılımcı işletim sistemi değildir!

Daha dün Rogue Company (Easy Anti-Cheat kullanıyor), Fall Guys (Easy Anti-Cheat kullanıyor) ve Witcher 3 oynadım. Linux hakkında ön yargılarınızı değiştirin azıcık.
Hocam biz yazılımcı veya siber güvenlik sistemi olduğunu söylemedik ayrıca oyun oynayamazsın kısmını eksik yazdığım için özür dilerim her oyunu linuxta oynayamayız. Linux için desteklenen linux için yapılan oyunları ProtonDB sayesinde oynayabiliriz benim linux'a bir önyargım yok birçok linux sürümü kullandım ve Windows'a şuan ihtiyacım olmasaydı linux'a koşarak geçerdim hem kaynak kullanımı açısından hemde bir çok yazılımın yüklü gelmesi nedeni ile Linux'u sevmişimdir bu nedenle linux'a hiçbir önyargım veya nefretim yok.

Hocam biz yazılımcı veya siber güvenlik sistemi olduğunu söylemedik ayrıca oyun oynayamazsın kısmını eksik yazdığım için özür dilerim her oyunu Linux'ta oynayamayız. Linux için desteklenen Linux için yapılan oyunları ProtonDB sayesinde oynayabiliriz benim Linux'a bir ön yargım yok birçok Linux sürümü kullandım ve Windows'a şu an ihtiyacım olmasaydı Linux'a koşarak geçerdim hem kaynak kullanımı açısından hem de birçok yazılımın yüklü gelmesi nedeni ile Linux'u sevmişimdir bu nedenle Linux'a hiçbir ön yargım veya nefretim yok.
ProtonDB değil proton, ProtonDB protonda oyunların nasıl bir düzeyde çalıştığını gösteren site.

Linux için desteklenen Linux için yapılan oyunları ProtonDB sayesinde oynayabiliriz.
ProtonDB ile Proton'un farkı bir üstteki mesajda açıklanmış zaten.

Proton, Windows oyunlarını Linux'ta oynayabilmek için kullanılır.
Proton, Linux desteğine sahip oyunları açmak için kullanılmaz.
Linux desteğine sahip oyunları bir araç kullanmadan direkt açarsınız.

Proton kullanmadan Linux desteğine sahip ve Easy Anti Cheat kullanan War Thunder oyununu sıkıntısız oynayabiliyorum.
Easy Anti Cheat, native Linux oyunları ile Proton kullanmadan düzgün bir şekilde çalışıyor.

Protondb ile Proton'un farkı bir üstteki mesajda açıklanmış zaten.

Proton, Windows oyunlarını Linux'ta oynayabilmek için kullanılır.
Proton, Linux desteğine sahip oyunları açmak için kullanılmaz.
Linux desteğine sahip oyunları bir araç kullanmadan direkt açarsınız.

Proton kullanmadan Linux desteğine sahip ve Easy Anti-Cheat kullanan War Thunder oyununu sıkıntısız oynayabiliyorum.
Easy Anti-Cheat, native Linux oyunları ile proton kullanmadan düzgün bir şekilde çalışıyor.

Bunları biliyorum zaten Linux desteği olan oyuna rahatlıkla oynayabiliriz sadece proton yerine protondb yazdım yanlış yazdım yoksa bende Linux'ta War Thunder oynadım.

1658415270975.png

Bu da yapılabilir :D.(!)

Geri
Yukarı