Linux'ta oyun oynanır!

@waraucida NVIDIA sürücülerini kapalı kaynak olarak yayınladığı için önerilmiyor zaten. NVIDIA kullanıyorsan GNU/Linux'un burada suçu yok. Suç sürücüleri kapalı kaynak yayınlayan NVIDIA'nın.

Ayrıca Xubuntu ve XFCE masaüstü ortamı pek de güzel gözükmüyor bence.

Ben AMD'ciyim zaten. Müşteri dostu olduklarına inanırım.
Bunu APU teknoloji çıkardıkları zaman hissettim.

Windows kullanan sayısına baktığımız zaman Türkiye'de yaşayan Yahudilerden daha azınlık oluyor.
Pazar payı hangisinin daha iyi olduğunu belirlemez ayrıca pazar payının yüksek olmasının sebebi laptopların Windows ile gelmesidir. Ayrıca bekle sen, GNU/Linux'un pazar payı artacak.
İşte neredeyse gerektirmiyor. Windows hiç gerektirmiyor.
GNU/Linux da hiç gerektirmiyor. Bir tane örnek versene komut yazmayı gerekiren.

Görmemi gerektirecek bir durum yok ki. Saçma sapan sitelerden saçma saçma virüslü korsan yazılım indirmedikten sonra görmeye gerek kalmıyor ki.
Ha kendiniz itiraf ettiniz dediginizin aynisi Linux icinde gecerli eger siz yerli yerine sistemi kullanirsaniz teknik bilgiye sahip olmaniz gerekmez.

Pazar payı hangisinin daha iyi olduğunu belirlemez ayrıca pazar payının yüksek olmasının sebebi laptopların Windows ile gelmesidir. Ayrıca bekle sen, GNU/Linux'un pazar payı artacak.

GNU/Linux da hiç gerektirmiyor. Bir tane örnek versene komut yazmayı gerekiren.
Pazar payı belirlemez doğru. Ama çok fazla kişi kullandığı için bilgi/çözüm vs. bulmak daha kolay. Çok fazla kişi kullandığı için bir sorunu bulmak ve çözmek daha kolay olur. Arkasında büyük bir şirket olduğundan daha iyi desteğe sahip

@Terayagi İşte kullanılmıyor diyor da. Ben bu elektrik fatura ödemeleri, su fatura ödemleri ve trafik cezalarının ödendiği yerlerde ( ismini bilmiyorum) inceledim merakımda gerçekten Linux kullanıyorlar.

Pazar payı belirlemez doğru. Ama çok fazla kişi kullandığı için bilgi/çözüm vs. bulmak daha kolay. Çok fazla kişi kullandığı için bir sorunu bulmak ve çözmek daha kolay olur. Arkasında büyük bir şirket olduğundan daha iyi desteğe sahip
Linux'un arkasinda da topluluklar var oldukca iyi destek sagliyorlar.

Geri
Yukarı