Linux'un Geleceği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fanboy değilim deyip Windows 7 PP si koymak ayrı ironi galiba. :D.

Windows 7'nin bende ayrı bir yeri vardır o yüzden koydum . Çocukluğumun işletim sistemi ne de olsa. Bu arada aynısı sizin içinde geçerli. Fanboy değilim diyorsunuz fakat, imzanızda yanında gül emojisi olan Linux konularım yazıyor. Bu daha iyi bir ironi bana göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux: Yanına gül koyunca fanboy oluyorsun kardeşim gül koyma. (Şaka maka ne alaka kardeşim foruma bakarsan simge koyanlarda gül simgesine bolca rastlarsın.) ayrıca her yazının foruma emoji koyup insanı kanser ediyorsun bilgin olasun.

Linux: yanına gül koyunca fanboy oluyorsun kardeşim gül koyma. (Şaka maka ne alaka kardeşim foruma bakarsan simge koyanlarda gül simgesine bolca rastlarsın.)

1- Ben senin nerede ve nasıl kardeşin oluyorum?
2- Gülü geçtim sadece "Linux konularım" yazmanız bile gayet yeterli bence... Ona değer verdiğinizi gösterir :). Sizin dediğinize göre profilin belli bir kısmına o ürün ile ilgili bir fotoğraf koyunca fanboy oluyoruz ya, ben de ona gönderme yaptım ama sanırım anlamadınız :(.

1- Ben senin nerede ve nasıl kardeşin oluyorum?
2- Gülü geçtim sadece "Linux konularım" yazmanız bile gayet yeterli bence... Ona değer verdiğinizi gösterir :). Sizin dediğinize göre profilin belli bir kısmına o ürün ile ilgili bir fotoğraf koyunca fanboy oluyoruz ya, ben de ona gönderme yaptım ama sanırım anlamadınız :(.

1.) Sevmediyseniz söylemem.

2.) Gül koyunca fanboy olunmuyor. Değer vermekle fanboy olmak ayrıdır. Fanboy olsam Linux'un eksileri diye konu açmazdım.

1.) sevmediyseniz söylemem.

2.) gül koyunca fanboy olunmuyor. Değer vermekle fanboy olmak ayrıdır. Fanboy olsam Linux'un eksileri diye konu açmazdım.

Ben de Windows 7'ye değer veriyorum? Eğer mesajlarıma bakarsanız birçok kere Windows 7'yi Windows 10'a karşı savunduğumu görebilirsiniz... Hem benim de Windows'un eksiklerini söylediğim mesajlarım var?

Windows 7'yi savunuyorsunuz işte güncel sürüm varken Windows 7 savunmak tuhaf geliyor.

Linux'a karşı Windows'u savundum sadece 7 değil 10'u da savundum belirteyim...

Şu an kendinle çelişiyorsun ama neyse bu konu sen Abdülhamidi savundun konusuna dönecek sabaha kadar mesaj atmak istemiyorum.

Şu an kendinle çelişiyorsun ama neyse bu konu sen abdülhamidi savundun konusuna dönecek sabaha kadar mesaj atmak istemiyorum.

Bence sen kendinle çelişiyorsun fanatik fanboy seni... Bak mesajlarıma Windows 10'un oyun performansının Linux'tan daha iyi olduğunu yazmışım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı