Linux'un Geleceği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla onu bilemiyorum, ne yazık ki bir bulut projesinde çalışamadım. Siz hangi bulut şirketinde çalışmıştınız?
Sunucuların ve doğal olarak bulut sunucularının ağırlıklı olarak GNU/Linux kullandığı bilinen bir gerçek, bunu bilmek için bulut şirketinde çalışmaya gerek yok.

Ayrıca bulut tabanlı işletim sistemleri derken ChromeOS'tan bahsetmiştim.

Kalıplaşmış şey her zaman tepede durmaz zamanla yıkılır.
Uzgunum ama bu Windows için geçerli değil ancak bu 10-15 yıla mümkün teknolojinin gelişmesiyle birlikte büyük ihtimal Windows Linux kadar esnek olmadığı için gücünü kaybedecek o zamana kadar Windows en yüksek pay oranına sahip olmaya devam edecek.

Sunucuların ve doğal olarak bulut sunucularının ağırlıklı olarak GNU/Linux kullandığı bilinen bir gerçek, bunu bilmek için bulut şirketinde çalışmaya gerek yok.

Ayrıca bulut tabanlı işletim sistemleri derken ChromeOS'tan bahsetmiştim.
Benim bahsettiğimse bulut projeleri. Stadia, Nvidia’nın bulut tabanlı oyun projesi gibi...

Uzgunum ama bu Windows için geçerli değil ancak bu 10-15 yıla mümkün teknolojinin gelişmesiyle birlikte büyük ihtimal Windows Linux kadar esnek olmadığı için gücünü kaybedecek o zamana kadar Windows en yüksek pay oranına sahip olmaya devam edecek.

Lazım olan tek şey zaman. Windows'u geçer demiyorum ama kafa kafaya gelebilir. Özellikle bu gidişle Ubuntu ile.

İllegaldir, suçtur, hırsızlıktır. O müziği yapan kişi reklamlardan kazanacağı para için ücretsiz erişime izin veriyor.
Tamam işte izlemiş te oluyoruz. 500.000 izlenme 3 BİN TL para. Bide reklam izliyoruz.Ücretsiz bir şey sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı