Lisanslı Android TV Box Netflix kalitesi düşük

İsmailsafaç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Elimde lisanslı Android 10 sürümlü TV Box mevcut. Netflix görüntü kalitesi 480p büyük ihtimalle. Bunu 1080 yapma şansımız var mı?
Ürünün kendisi 4K ama televizyonum 1080p olduğu için 1080p bile yeterli olur.
Cihazım Next Playbox (MeCool km1)

Geçmiş olsun hocam o cihazı lisanslı diye bende alacaktım sonrasında küçük bir araştırma ile lisanssız olduğunu anladım. Hatta kendi müşteri hizmetlerini aradım garanti olması amacıyla onlarda lisanssız olduğunu söyledi. Lisans süresi dolmuş.

Elimde lisanslı Android 10 sürümlü TV Box mevcut. Netflix görüntü kalitesi 480p büyük ihtimalle. Bunu 1080 yapma şansımız var mı?
Ürünün kendisi 4K ama televizyonum 1080p olduğu için 1080p bile yeterli olur.
Cihazım Next Playbox (MeCool km1)
Ah ah. Neden almadan sormadınız. Sorsaydınız ne alırsanız alın ama sakın Next almayın derdim. 1 ay araştırdım. Tüm alışveriş sitelerine baktım. Yorumları okudum. Herkesin dediği şu: Next alacaklar dikkat. Netflix 480p oynatıyor.

Atlanta ColoVU kullanıyorum. L1 lisanslı. Netflixten 4K film bile seyrettim. Kara Ada filmi 4K. Fatale filmi 4K. Görüntü nefis.

Arkadaşlar başka bir APK kurdum ve kesinlikle kalite arttı. Şu an kesinlikle 480p değil. MeCcool km1 için 2020 yılında paylaşılmış bir APK kurdum.
Bu mesajı görmeden yorum yapmıştım. İşinizin çözüldüğüne sevindim.

Geri
Yukarı