Lise 3'te kısa boydan dolayı moral bozukluğu

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Lise 3'e geçtim boyum hep değişirdi soranlara 177 derdim normalde geçen ölçtüm 170-171 falan saçları dikleyince 172-173 ve moralim bozuldu. Zaten kısa hissediyorum ayakkabı ile sabit 175 oluyorum neredeyse sınıfta fazla uzun yok, 1-2 kişi var en fazla. Orta boy fakat koridordayken herkes en az 1.80-185 sinirim bozuluyor 1.7 olmaktan psikolojik olarak da bayağı şeyim. Ne yapmam lazım? Daha denilecek çok şey var aslında ama kısa kesiyorum burada.

Lise 3'e geçtim boyum hep değişirdi soranlara 177 derdim normalde geçen ölçtüm 170-171 falan saçları dikleyince 172-173 ve moralim bozuldu. Zaten kısa hissediyorum ayakkabı ile sabit 175 oluyorum neredeyse sınıfta fazla uzun yok, 1-2 kişi var en fazla. Orta boy fakat koridordayken herkes en az 1.80-185 sinirim bozuluyor 1.7 olmaktan psikolojik olarak da bayağı şeyim. Ne yapmam lazım? Daha denilecek çok şey var aslında ama kısa kesiyorum burada.

Ben uzunum ağaca carpiom bir de öyle dusun.

Üzmüyorum hocam da bir süre sonra sinir yaratıyor zaten asabi bir insanım.

Yararı yok zaten pekte insan olmak istiyor işte ben zaten 177-180 arasınra razıyım öyle fazla uzun istemiyorum ki zaten olamam o kadar 175 i geçsem yeter yani .
Özel olmazsa birşey sormak istiyorum ergenliğe ne zaman girdiniz?

Şu an kendi boyumun kaç olduğunu bilmiyorum bile çok da merak etmiyorum bunun için üzülmen garip geldi.

Geri
Yukarı