Lise abartılacak bir yer değil

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu aralar sıkça konusu açılıyor ama lise korkulacak bir yer de değil. Amerikan okulu tarzında bir şey de değil. Gelsin hayat bildiği gibi tarzı dizilerde anlatıldığı gibi de değil. Yani hayatınızı değiştirecek bir yer değil. Hele Anadolu veya imam hatip ise hiç değil. Ne ortam var ne samimi adamlar var. Ortaokula kıyasla bir tık aklı başında öğrencilerle karşılaşacaksınız o kadar. Aklı başında derken EML'lerin çoğu istisnadır orada da birkaç dövüş stili biliyorsanız ve kendinizi ezdirmezseniz rahat bitirirsiniz. Yani öyle abartılacak yerler değil rahat olun. Her zamanki hayatınıza devam edeceksiniz.
↪️↩️ Kahvaltı gidiş öğle arası dönüş. Asıl ortam üniversitede değişir o da büyükşehirde okursanız. Küçük şehirler istisnadır. Yine kafanıza takılan bir şey varsa sorun çünkü okunabilecek en kötü yerlerden birinde okudum bir yanda imam hatip bir yanda EML bir yanda kız lisesi vesaire. Ortam berbattı ama sıkıntı yoktu yani rahat olun.

Not: Dokuzuncu sınıfı sallamayın kalan sınıflar kolay. Asıl eleme dokuzuncu sınıfta olur. Şahsen ben de az kalsın kalıyordum sınıfta.

Son düzenleme:
Nitelikli AİHL'de 12. sınıfa geçiyorum. Şöyle diyeyim, benim sınıfımda gerçekten bir ortam, samimilik var. Eşit ağırlıkçı olduğumuzdan mı bilmiyorum çünkü sayısal diğer 2 sınıfta durumlar alt üst.

Gerçekten abartılacak bir yer değil lise, ona katılıyorum.

İmamhatip liselerinde ortam gerçekten efsane. :D Türk liseleri saçma Türk dizilerinde göründüğü gibi değil. Ama gerçekten güzel kalıcı arkadaşlıklar ediniyorsun. Tek sıkıntısı insanların ergenlik dönemi liseye geldiği için kötü oluyor. Tek yumrukluk ergen kabadayılar falan var. Çeteleşip dövüyorlar, deneyimlemiştim. Neyse bu sene kurtuldum ben liseden. Kolay gelsin size. :D

Geri
Yukarı