Lisede ilk gün nasıl?

Daha fazla  
Liseye başlamam yaklaşıyor ancak şimdiden heyecan ve stres hissediyorum. İlk gün ne götürmeliyim yanımda, neler yapmalıyım bilmiyorum. Ayrıca saat kaçta gitmeliyim? Bu konulardaki bilgilerinizi paylaşabilirseniz gerçekten memnun olurum.

Liseye başlamam yaklaşıyor ancak şimdiden heyecan ve stres hissediyorum. İlk gün ne götürmeliyim yanımda, neler yapmalıyım bilmiyorum. Ayrıca saat kaçta gitmeliyim? Bu konulardaki bilgilerinizi paylaşabilirseniz gerçekten memnun olurum.
Heyecanlanmana gerek yok. :D Normal okul iste, ortaokul neyse lise de o. Cevrenizi iyi ayarlayin yeter.

İnsan azmanı olma ama tam tersi şekilde herkesle arkadaş da olma. Az çok etrafı gözlemle iyi çocuklarla arkadaş ol. Bir zamana kadar çok cıvıklaşma seviyeni tut. Sevgili yapacağım triplerine de girme.

Hiç boşuna stres yapma saçma sapan bomboş bir yer lise, heyecan yapmana hiç gerek yok, ha bir de olgunlaşamamış ergenlerden uzak dur.

Geri
Yukarı