Lise hayatını sevdiniz mi?

Berbat ya. Herkes kavga çıkartıyor, devamlı dışlama, devamlı ego, bağırıp çağırma ve zorbalık durumları var, herkes argo konuşuyor mesela engelli falan diyor herkes birbirine. Okul berbat bir okul. Okul değil canlı et pazarı sanki. Bizim sınıf çok sıkıcı bir şeye yaramıyor. Okulumdaki sınıflar desen OBP ile alan sınıflar ya sıkıcı sınıflar yada kavgacı sınıflar hepsi. O kavgacı ve sıkıcı dediğim sınıflar OBP ile alan sınıflar. Birde bizim okulun sınavla yani LGS ile alan sınıfları var onlar diğer OBP sınıflarından her konuda daha iyi yani kavgacı yada sıkıcı değiller. Birde bizim okul TEOG zamanında daha iyiydi. Ama OBP çıkınca kalitesi baya bir düştü. Keşke zamanında 3 yerine 5 çalışsaydım da daha güzel bir okula gitseydim. Bari açık liseye geçişler kalkmasaydı yada nakil aldırma hakkım olsaydı. Okul tam bir zaman kaybı. Ama yine de bir şekilde dayanıyorum.

Son düzenleme:
Berbat ya. Herkes kavga çıkartıyor, devamlı dışlama, devamlı ego, bağırıp çağırma ve zorbalık durumları var, herkes argo konuşuyor mesela engelli falan diyor herkes birbirine. Okul berbat bir okul. Okul değil canlı et pazarı sanki. Bizim sınıf çok sıkıcı bir şeye yaramıyor. Okulumdaki sınıflar desen OBP ile alan sınıflar ya sıkıcı sınıflar ya da kavgacı sınıflar hepsi. O kavgacı ve sıkıcı dediğim sınıflar OBP ile alan sınıflar. Bir de bizim okulun sınavla yani LGS ile alan sınıfları var onlar diğer OBP sınıflarından her konuda daha iyi yani kavgacı ya da sıkıcı değiller. Bir de bizim okul TEOG zamanında daha iyiydi. Ama OBP çıkınca kalitesi bayağı bir düştü. Keşke zamanında 3 yerine 5 çalışsaydım da daha güzel bir okula gitseydim. Bari açık liseye geçişler kalkmasaydı ya da nakil aldırma hakkım olsaydı. Okul tam bir zaman kaybı. Ama yine de bir şekilde dayanıyorum.

Özellikle Anadolu liselerinde yaşadım ve gördüm bu farkı ama bazıları nitelikli oldu sonradan onlar korumuştur kendini.

Yeni konular

Geri
Yukarı