Lise için İlk Gün Tavsiyeleri

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 318
  • Görüntüleme 76B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya sizde çok katısınız. :D 1-2 kişiyle çıkıp tecrübe edinsek nolur ki ? :D

- - - Güncellendi - - -

Yani maksat eğlence ? :D

Valla o da bana geç geliyor. Üniversite bitince olabilir :)

Ben çıkmayı falan düşünmüyorum da en azından konuşabilmek yeterli benim için. Kızlarla konuşurken çok geriliyorum bu da beni aptal gibi gösteriyor :D

Haha. Ne 30'u? :D

27 bence. Ayrıca Sercan hayırdır? Yavaş. Bismillah daha ya. Bodozlama giriyorsun sen.

:D :D haha :D Ne bilim abi. :D Yani erkeklerin sayısı bir eli geçmiyor. İnsan yalnız kalıyor yav. :D :D Kızlarla ne bilim daha dostluk kuramadık. :D İnsan korkuyor biraz. :D Bakın prisonerse adam tüm kızlarla arkadaş olmuş ama hiç biri güzel değilmiş. :D :D

Ben çıkmayı falan düşünmüyorum da en azından konuşabilmek yeterli benim için. Kızlarla konuşurken çok geriliyorum bu da beni aptal gibi gösteriyor :D

Güzel düşünüyorsun :) Bunu aşabilirsen yeterlidir lise için.

Aynen ondan kısmi felç geçiriyoz konuşurken. Bari onu aşalım. :D Kızlarla daha iyi dostluk kurulabilrmiş. :D

- - - Güncellendi - - -

Dışlanmış hissediyorum. :D :D :D

:D :D haha :D Ne bilim abi. :D Yani erkeklerin sayısı bir eli geçmiyor. İnsan yalnız kalıyor yav. :D :D Kızlarla ne bilim daha dostluk kuramadık. :D İnsan korkuyor biraz. :D Bakın prisonerse adam tüm kızlarla arkadaş olmuş ama hiç biri güzel değilmiş. :D :D

Bu yaş çok erken. Rahat ol ama dersen ben kız arkadaş yaparım. O zaman kendi bölümünden seç. 9. Sınıfı süper bitir. Sonra 10. Sınıfta seç.

Ama bence yapma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı