Lise nasıl bir yer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lise eğlenmeyi bilene 10 numara yer ama kendini ezdirirsen geçmiş olsun 4 yıllık eziyet.

Dediğim gibi kardeşim, ben sana burada sayfalarca yazarım ama bu kadar basit olsaydı insanın yaşamasının ne anlamı kalır ? Kendindeki değişimlerin farkına var, inek olma saçına başına giyinimine derslerine önem ver yeterli. Ama sana sadece şunu söyleyeyim sen kendine önem verdiğin her zaman etrafında erkekte olacak kızda olacak. Bir gün agalarla takılırken öbür gün bir kızla 😚😛🥰💋🌠🌟💫
Ne zaman baba mezara girince mi?

8. sınıfım. Liseye geçeceğim ama coğu kişiden lise ortami cok farklı gibi duyumlar aliyorum. Lise nasıl bir yer?

En güzel zamanım 7 ve 8. sınıf zamanlarıydı, lise zaten karantinada arada kaynadı pek bir anım olamadı. Şu an üniversite okuyorum liseden daha iyi.

Sınıfta gruplaşma olmazsa harika yer. Çoluk çocuk tayfa yine var, kaliteli dostlar bulursan çekilir kılıyorlar. Ben şahsen son günlerde çok sıkılıyorum, büyük ihtimalle II. döneme kalan 1.5 yıllık lise hayatımı açıktan devam ettireceğim.

Gideceğin liseye göre aşağı yukarı böyle, istisnalar kaideyi bozmaz, kişisel olarak da tek ekleyeceğim lise arkadaşlıkları ömür boyu sürüyor üniversite arkadaşlıkları maalesef benim için çok uzun ömürlü olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lise çok güzel eğlenceli bir yer ancak hayattan ders çıkarmanı sağlayanda bir yer. Ben bütün duyguları lisede yaşadım şu an 12. sınıfım hala iyi kötü şeyler oluyor.

Lise çok güzel eğlenceli bir yer ancak hayattan ders çıkarmanı sağlayanda bir yer. Ben bütün duyguları lisede yaşadım şu an 12. sınıfım hala iyi kötü şeyler oluyor.
Konu nasıl kapatılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı