Lise söylendiği kadar zor mu?

İşte. Sadece içgüdüsel şeyleri göz önünde bulundursan, parayı göz önünde bulundursan boşanman kaçınılmaz olur.
Kim eşinin zengin yakışıklı ya da çok güzel olmasını istemez ki?
Ama biz insanız. Hayvanlar gibi içgüdüsel davranıp kısa ilişkiler kurmamız bize uygun değil. Ki bazı hayvanlar bile eşine çok çok bağlı oluyor.

Bekarlık sultanlıktır hocam.

Dün tercih sonuçları açıklandı sağlık meslek gelmiş zaten bekliyordum. İlçede LGS puanı ile alan sadece bir Anadolu lisesi vardı zaten. Onun dışında bana zaman ayırdığınız için hepinize teşekkür ederim. 🙂

Lise 1 abartıldığı kadar zor değil hele başı sözel konular resmen alışma süreci vs. var sadece dersler çoğalacak. 2.Dönem nispeten daha zor.
10.Sınıftan itibaren başlıyor resmen lise. Onun dışında 9 çok çok önemli temel orada atılıyor 10.sınıfta onun devamlığı niteliğinde. Ve hocam madem yeni geçtiniz liseye şu tavsiyeyi yapmadan da geçmek istemiyorum ortamınıza dikkat edin herkese çok güvenmeyin.

Çalışmayan adama her şey zor, söylenenleri aldırmayın. Hayatının her aşaması zor, güllük gülistanlık değil her şey. Zorluklarla karşılaşmak lazım, zorlukların üstesinden gelebilenler zaten başarılı oluyor.

Ortamı kurduğunuz sürece sorun olmaz. Geçen sene geçtim ben de. Derslerde illa afallarsınız. Dediğim gibi ortamı kurduktan sonra gerisi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı