Lisede bir kızdan hoşlanıyorum nasıl açılabilirim?

5 gün oldu 2. günden bir kız gördüm hoşlanmaya başladım. Açılmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bir tavsiyesi olan var mı bazı arkadaşlarım konuşabilir miyiz diye sor ve konuş diğer tenefüslerde konuşun dediler. Tamam diyelim ki konuştuk ondan sonra ne diyeceğim veya ne yapacağım? Gerçi sanırım anlar çünkü geçen hafta cuma günü bir kız arkadaşıma ismini ve sınıfını sordurtmuştum. Ve diğer tenefüs yanından geçerken kim benim ismimi sordu diye araştırıyordu. Bu arada 1 sınıf benden büyük ama boyumuz falan aynı.
Ben de seninle aynı durumdayım dostum.Benden 1 sınıf büyük kız dan hoşlanıyorum ancak senin ona açılmak için zamanın var.Benim sevdiğim kız 12.sınıf o yüzden pek zamanım yok.

Arkadaşlar Red edildim dönüşleriniz için teşekkürler.
Direk açılman sanki biraz saçma olmuş gibi.
Üzülmeye gerek yok unutma top sen de önemli olan o topu kontrol edip hedefe ulaşmak 🙂
Önünde daha bir sürü yol var buna da bir deneyim diyelim ben de defalarca reddedildim önemli olan üzülmemek.

Arkadaşlar Red edildim dönüşleriniz için teşekkürler.

Hocam üzmeyin kendinizi en azından denediniz. Konudaki çoğu arkadaş yardım etmek yerine laf yarışı çabasına girmiş. Sizi en iyi ben anlarım 2 gün önce reddedildim ben de keşke konuyu daha önce görseydim de yardım edebilseydim.

Ayın konudan, 60 tane açılıyor. Kızı tanımıyoruz maalesef ilahi güçlerimizin olduğumu sanmıyorum hocam. Sadece "açıl" diyebileceğiz bir de üst sınıftanmış "aşkın yaşı yoktur" kuralı herhalde.

Haklısın.

Geri
Yukarı