Lisede çok yalnız kaldım

sınıfta bana uyan birkaç kişi var ama kötü yanları da var göz ardi edilecek kadar değil okulda da gruplasmalar var herkes birbirine benziyo

lisedeyken daha çocuksu ve olgunlasmadigin dönemler bu yüzden öyle görüyorum

geçen sene kaygım çok fazlaydı psikolojik ilac kyllabdim bikac ay ama faydasi olmadı pek ilk basta yazdığım gibi benim gibi olan bi kızla konusmaya çalıştım ama o da olmadı pek sanırım fazla seçiciyim bu konuda da

bu arada konuşmak isterim instagram hesabım alperen.flp
Birde bu konuya çok fazla takılmayın. Burada siz daha çok üzülürsünüz. İleride çok büyük hastalıklara davetiye çıkartır. Kafanıza takmayın. Hayat eşinizi bulduğunuzda da zaten gerisi gelir.

Herkes nefes almadan ders çalışmıyor 12'ye geçince yalnız. Belki hedefleri o kadar yüksek değildir.

Gerçekten başka hiçbir şey yapmamak topuğunuza sıkmaktan farksız bana göre şu an 12'yim ve insanın konuşucak kendisini rahatlatacak birine çok ihtiyacı oluyor cevrenizdeki insanlara bir sans verin insanlara soğuk davranmayın derim.

Bende arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum neredeyse aynı şeyleri yaşamışız resmen ortaokulda zorbalıktan dolayı bende okul değiştirmiştim okul tekrar açılana kadar zaten 2 sene çoktan geçmişti 10. sınıfta kimseye ayak uyduramadım sadece 1 arkadaş edinebilmiştim şimdi o arkadaşımla farklı okullardayız yeni okulumdada hiçbir arkadaş ortamı oluşturamadım sınıftaki gruplara katılmayı denedim ama kimse benimle grup içindeki diğer kişilere olduğu gibi samimi değil teneffüslerde tek başıma oturup sırayı izliyorum.

sınıfta bana uyan birkaç kişi var ama kötü yanları da var göz ardi edilecek kadar değil okulda da gruplasmalar var herkes birbirine benziyo

lisedeyken daha çocuksu ve olgunlasmadigin dönemler bu yüzden öyle görüyorum

geçen sene kaygım çok fazlaydı psikolojik ilac kyllabdim bikac ay ama faydasi olmadı pek ilk basta yazdığım gibi benim gibi olan bi kızla konusmaya çalıştım ama o da olmadı pek sanırım fazla seçiciyim bu konuda da

bu arada konuşmak isterim instagram hesabım alperen.flp
1686077346436.png

Hesabınız bu mu hocam?

Biraz saçma gelebilir ama saçma filan değil bence
Eğer futbol seviyorsanız ve şehrinizde taraftarı kalabalık ve ateşli bir futbol takımı varsa onun taraftar grubuna katılın lise grubu varsa mesela Ultraslan Lise gibi

Bende arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum neredeyse aynı şeyleri yaşamışız resmen ortaokulda zorbalıktan dolayı bende okul değiştirmiştim okul tekrar açılana kadar zaten 2 sene çoktan geçmişti 10. sınıfta kimseye ayak uyduramadım sadece 1 arkadaş edinebilmiştim şimdi o arkadaşımla farklı okullardayız yeni okulumdada hiçbir arkadaş ortamı oluşturamadım sınıftaki gruplara katılmayı denedim ama kimse benimle grup içindeki diğer kişilere olduğu gibi samimi değil teneffüslerde tek başıma oturup sırayı izliyorum.
Sırayla konuşuyorsunuz galiba (!) :D

@Adem09 : Sıra nasılsın?
Sıra : İyiyim Adem, sen nasılsın?
Adem : İyiyiz. Bir şekilde idare ediyoruz. Seninle konuşuyorum. Tek konuşabildiğim kişi sensin.

:D (Mizah amaçlı yazılmıştır. Dalga geçme amacı güdülmememktedir. Lütfen ban atmayın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı