Lisede disiplin yemek

ahmet3116

Femtopat
Daha fazla  
Okulda disiplin yedim. Mudur bizi yanina cagirdi. İsim soy isim ve okul numaramizi aldi. Disiplin kurulu toplandiginda görüşüruz dedi. Hiçbir yerede imza atmadim. Disiplin yememek için okula gitmemeye başladım ve artik gitmeyeceğim de ama yine de sicile isler diye korkuyorum. Yine de isler mi?

Çoğu okul hiçbir şey yapmıyor zaten en fazla uzaklaştırma falan veriyor daha önce siciline geçen kimse görmedim çok takılma bence.

Disiplin yememek için okula gitmeyip sınıfta kalmak. Ayrıca siz olmadığınız için disiplin cezası verilemeyeceğini düşünmekte çok tatlı. Gidin cezanız neyse öğrenin sene sonunda kurul toplanır sicilinize işlenmez zaten.
Gitmeyince hiçbir şey olmaz hocam öyle demeyin :D

Okulunuza gitmeye devam edin, gözünüzü korkutmuşlar biraz, derslerinizden eksik kalmayın. En kötü azarlarlar biraz.

Niye disiplin cezası aldınız?
İstiklal marsi okunmaya yakin arkadasim beni guldurmeye calisti basarilada oldu hocada bunu fark etti ve disiplin yedim normalde boyle biri degilim bir anlik bosluguma geldi ama baska biri istiklal marsi okunurken hazir olda olmasa uyarip gözünü korkutan biriyimdir bidaha saygizlik yapmasin diye ama iste ben kendim yaptim saygizlik

Çoğu okul hiçbir şey yapmıyor zaten en fazla uzaklaştırma falan veriyor daha önce siciline geçen kimse görmedim çok takılma bence.
Hoca direk okuldan atilma sucu dedi haklida bilemiyorum artik ama sicilime yansimasinda istemiyorum

Ailen çağrılmadan bir şey olmaz.
Cagirmadilar sadece disiplin kurulunda gorusucez dediler inşallah bisey olmaz

Disiplin yememek için okula gitmeyip sınıfta kalmak. Ayrıca siz olmadığınız için disiplin cezası verilemeyeceğini düşünmekte çok tatlı. Gidin cezanız neyse öğrenin sene sonunda kurul toplanır sicilinize işlenmez zaten.
Zaten sinifta kalicam devamsizliktan bide hocalarla aram iyide değil beni birakmak icin elinden geleni yapiyorlar

Gitmeyince hiçbir şey olmaz hocam öyle demeyin :D

Okulunuza gitmeye devam edin, gözünüzü korkutmuşlar biraz, derslerinizden eksik kalmayın. En kötü azarlarlar biraz.
Suan okula gitmiyorum zaten kalicam sinifta ondan suan meslek öğreniyorum

Geri
Yukarı