Lisede dövme hala yasak mı?

18 yaş altı yasak diye biliyorum ama eğer yaptırdıysan okul seni okuldan atarız diyerek 1 2 hafta tehdit eder sonra izin verirler çünkü başka çareleri yok

Lise döneminde yapacağın dövme ömür boyu üstünde kalacak. Yaşın ilerledikçe düşünme tarzın gelişecek ve dövmeden nefret edeceksin. Bu 3-5 yıl içinde gerçekleşir yüksek ihtimal. Daha bunun 50'si var 60'ı var 40'ı var daha çoook ömrün olacak. Yaptırma.

Geri kafalı, conservative bir yerse yaptırmazlar.
Geri kafalıyı kime dedin tam anlayamadım fakat conservative'den kastın nedir? Mesela üst kolumun kısa kollu tişörtte bile görünmeyeceği yerine yaptırsam olur mu?

Hocam lise ergeni kafasıyla dövme yapmaya karar verdiyseniz ileride çok pişman olacaksınız. Pek bir şey demiyor okullar fakat yapmanızı önermiyorum. Hiç değilse liseyi bitirip olgunlaştıktan sonra düşünün.
Annemle ortak yaptıracağız, öyle birşeye kafayı takıp onun dövmesini yaptırma değil bu :)

Geri kafalıyı kime dedin tam anlayamadım fakat conservative'den kastın nedir? Mesela üst kolumun kısa kollu tişörtte bile görünmeyeceği yerine yaptırsam olur mu?

Annemle ortak yaptıracağız, öyle birşeye kafayı takıp onun dövmesini yaptırma değil bu :)
Kanka konservatuar

Niye yaptırmak istiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı