Lisede ilk gün nasıl olacak?

Okulum çok güzel ama 2 konuda stresim var.
1 - Sınıfımı nasıl bulacağım, sınıf şubemi biliyorum fakat nerede bilmiyorum.
2 - Sabah sıra olurken nasıl olacak?
Rahatlamanı öneririm. Elimde ders programı var benim. Yanımda arkadaşlarım olacak. Hem hocalar ilk günden ceza vermez. Sınıf konusunda eski sınıfına göz at. Yada ben bu sene 10'a geçeceğim. Geçen seneki 10. sınıfların olduğu yere bakacağım. Sıradanda korkma ya Cuma günkü İstiklal Marşı sırası

Bende yeni bir liseye yazıldım, ve aynı konularda stresim var.
Ben rahatım. Ortaokuldaki ilk günki gibi olcak bence.

Rahatlamanı öneririm. Elimde ders programı var benim. Yanımda arkadaşlarım olacak. Hem hocalar ilk günden ceza vermez. Sınıf konusunda eski sınıfına göz at. Yada ben bu sene 10'a geçeceğim. Geçen seneki 10. sınıfların olduğu yere bakacağım. Sıradanda korkma ya Cuma günkü İstiklal Marşı sırası
9. sınıfız ama.

Bahçede sıra olma yerlerinde zaten sınıfın yazar, orada sıraya geçersin. Sonra sınıfınızı bulursunuz. Bu kadar. Sonrası da kaynaşma falan filan. Çok stres yapmana gerek yok.

9. sınıfız ama.
Katılıyorum hocam ilk günkü heyecan hemen geçiyor

9. sınıfız ama.
Hocam o zaman git, sıraya gir, sınıfını biliyorsundur. Benimki 10/B. O sıraya gir. Hocalar seni götürür ya. Aklıma ilkokuldaki günler geldi. Elimize kaybolmamak için taktıkları mor mendil...
Ne günlerdi be!

Hocam anlıyom sizi ama sakin olun

Katılıyorum hocam ilk günkü heyecan hemen geçiyor

Hocam o zaman git, sıraya gir, sınıfını biliyorsundur. Benimki 10/B. O sıraya gir. Hocalar seni götürür ya. Aklıma ilkokuldaki günler geldi. Elimize kaybolmamak için taktıkları mor mendil...
Ne günlerdi be!

Hocam anlıyom sizi ama sakin olun
Sorunum okul çok büyük 3 bloğu var 50 sınıf var %2 şansım var.Bende öyle olduğunu düşünüyorum ha birde telefon olayı nasıl işliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı