Lisede yaşadığım garip olay

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar. Bügün içimden geldi bunu anlatmak. Biraz gülersiniz, belki de söversiniz. Size kalmış. :D
Lise 1'de iken ilk dönem bitimine yakın, sınıf grubunda kim aldı onur belgesini diye sorular vardı.
Ben de onur belgesi düzenlemiştim. Hiç gerçekci değildi aslında. İsim, tarih yazıyordu.
Her neyse, kız çok sevinmişti Onur belgesini aldığı için, sonradan anlamış ki onur belgesi değildi.
Evet, burada biraz kötülük de yapmış olabilirim ama belgenin sahte olduğu çok belli idi.
Bunu çocuk bile anlardı sahte olduğunu.
Karne günü cumadan önce ya perşembe yada çarşamba idi tam hatırlamıyorum.
Müdür yardımcısı çağırıp beni sorguya çekmişti. Neredeyse sahte belge düzenlemekten disiplin yiyecektim.
Olayın sadece şaka olduğunu söylemiştim. Sadece isim ve tarih yazılı olduğunu anlatmaya çalıştım.
Kız kafasına çok takmış, Onur belgesini alamadım diye sabahlara kadar ağlamış. Üzülmedim değil tabii. :D
Allahtan sınıf hocası araya girdi, kurtardı beni. Böyle bir şaka yüzünden disiplin yiyorduk. :D
Neyse, bu da böyle bir anım. İçimden geldi anlatmak nedense.

Kız size aşık falan mıydı?
Anladığıma göre sınıftan bir kız onur belgesini aldığınız için kendini camdan atacak duruma gelmiş.
İster alsın ister almasın kendi almıyor ya ne seviniyor ne ağlıyor :D
Yok hocam kızı hiç sevmezdim. Oda beni sevmezdi hisler karşılıklıydı. Bu duruma geleceğini bilseydim ohoho. :D
Anladığıma göre sınıftan bir kız onur belgesini aldığınız için kendini camdan atacak duruma gelmiş.
Sahte belge düzenlediğim için. Belge desen belge değil ki. Müdür ismi yok, kaşe yok. Müdür yardımcısıda olayı abartmıştı bence. Haklı tabii de sahte belge sonuçta ama şaka amaçlı ve anlaşılır olduğu çok belli idi.

Selamlar. Bügün içimden geldi bunu anlatmak. Biraz gülersiniz belki de söversiniz size kalmış. :D
lise 1'de iken ilk dönem bitimine yakın. Sınıf grubunda kim aldı onur belgesini diye sorular vardı.
Ben de onur belgesi düzenlemiştim. Hiç gerçekci değildi aslında. İsim, tarih yazıyordu.
Her neyse kız çok sevinmişti onur belgesini aldığı için sonradan anlamışki onur belgesi değildi.
Evet burada biraz kötülük de yapmış olabilirim ama belgenin sahte olduğu çok belli idi.
Bunu çocuk bile anlardı sahte olduğunu.
Karne günü cumadan önce ya perşembe ya da çarşamba idi tam hatırlamıyorum.
Müdür yardımcısı çağırıp beni sorguya çekmişti. Neredeyse sahte belge düzenlemekten disiplin yiyecektim.
Olayın sadece şaka olduğunu söylemiştim. Sadece isim ve tarih yazılı olduğunu anlatmaya çalıştım.
Kız kafasına çok takmış, onur belgesini alamadım diye sabahlara kadar ağlamış. Üzülmedim değil tabii. :D
Allah'tan sınıf hocası araya girdi kurtardı beni. Böyle bir şaka yüzünden disiplin yiyorduk. :D
neyse bu da böyle bir anım içimden geldi anlatmak nedense.

Lise yıllarım geldi aklıma, 2 kere "onur belgesi" aldım. 10. ve 12. sınıfta almadım. Bir anımı anlatayayım; liseyi bitirip son karnemi almıştım. Onur belgesi almadığım için çok sinirlenmiştim. Sınıf arkadaşım beni çağırıyor, ben onunla konuşurken kız arkadaşım bana bir şey demeden ayrıldı yanımdan. Kafamı çevirmemle birlikte bana bakarak gitti okuldan. Yüzüme baka baka gitti.

Geri
Yukarı