Lisede yaşadığınız en ilginç/korkunç an?

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 5B
Nöbetçiydim şerefsizlik yapıp müdürün odasını temizlerken gel fotoğraf çekilenelim dedim.Müdürde arabasına binerken gördüm dedim gitti nede olsa Müdürün odasında o devasa laptop ile oynarken arkadaş çekiyordu bende laptopa bakıyordum çekmesi bekliyorum ses falan gelsin ses gelmedi ama bir baktım müdür eli boynumda. Anahtarını unutmuş. Bende dalga geçiyordum müdürün laptopuda kendisi gibi hurda diye. Sonrasını hatırlamıyorum.

Ahahaha hatırlamıyor musun ? :D :D:D:D:

Okulumuzda empati gunleri oluyordu. Bende ingilizce öğretmeni olmuştum. Okuldada bu projede ilk ogretmen olan bendim. Hoca demez mi git tuvaletleri kontrol et sigara icen var mi diye. Gittim ve bir baktim Ertuğrul la birlikte sigara içiyoruz. Benim telefonda arkadaştaydi oda Ertuğrul la benim resmimi çekmiş yakin bir arkadasima resmi aticakken cakal bir arkadaşa atmışim oda facebook'a koymustu. Tabii ertesi gun boynumuz bukuk geziyoruz herkes görmüş fotografi :D buda güzel bi ani olarak kaldi. Gazetelere falan çıkmıştım. :)

O ara okulda çıktığım(!) bir hatunla basılmama ramak kalması.

Beden eğitimi dersindeyiz, hatunda nöbetçi, beraber ders çalışıyoruz eğitim yapıyoruz... binanın çift merdiveni var - öğrenciler ve diğerleri. Hatun diğerleri merdiveninin en üst katında nöbetçi ve en üst kat çaylaklar mekanı, orta 1'ler var (eski anadolu lisesi değişimindeki son yıl) o yüzden sakin ve temiz geçiyor, en azıtıklar (lise 3'ler ÖSS ÖYS kafasındalar haklılar) müdüriyetin üst katındalar... Neyse biz iyiyiz işte en üst katta, kimya asistanıyım lab anahtarı var, kapıyı kilitlemedik tenefüste çıkarız diye, müdür yardımcısınında dolaşası tutmuş... tabi ergenlik, ayarsız enerji falan derken ayak seslerini duyuyoruz, adam wc'leri kontrol ediyor, sıra lab'da ama lab'ın kapısı kilitli olmalı diye gelecek, heyecanla anahtarı üstüne takıp kapıyı kapatıyorum arkasına saklanıyoruz metal dolapların, herif "Laaan kim var orada!" diye içeri dalıyor biz dolabın içinde sıkış tepiş aynen Jurassic Park kafası... sonra adam gitti, telefonla diğer asistanı aradım gelip çıkarttı bizi... o gün radyoaktif reaksiyona girmediysek, ben bu saaten sonra ışıma yapmam derim.

“All major changes are like death. You can't see to the other side until you are there.”
Michael Crichton, Jurassic Park

jurassic-park-image-4.jpg

Evet bari liseye başlayacak arkadaşlar var bizde lise de neler yaşadık ne çok ilginçti yazalım anılarımızı.

Mesela bizim okulda 10. sınıflar ile 12. sınıflar arası kavga çıktı biz izlerken dayak yedik hocalar ayıramadı. Sonra çıkışta devam ettiler. Arabaların üstünden senin ta naraları ile uçan tekmeler falan fıstık.

Lise tuvaletine girmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı