Yaşadığınız en korkunç paranormal olaylar

Paranormal midir bilmem ama 2-3 haftadır her gün alarma 1 dk kala uyanıyorum. 07:00 alarm kuruyorum. Her uyandığımda telefona bakıyorum ve saat her seferinde 06:59.

Yatağımın yanındaki askında siyah sırtı dönük birini görmem filimlerdeki Azrail gibiydi ve işin garip yanı hiçbir şeyi ellemedim odamda ama ertesi gün yoktu.

Ayağımla yorganı hareket ettirdim, ama sanki ben hareket ettirmemişim gibi yorgana korkacak 5 dakika boyunca donup kalmışım, sonra biraz hareket ettirince ben olduğum anladım, donup kaldığımı ablam söyledi. Bu da böyle bir anımdır.

Doğduğumdan beri yaşadığımız ev ve 13 yaşında taşındıktan sonra yaşamaya başladığımız ev olmak üzere 2 farklı evde yaşadım, gördüm. Eski evimizdeyken akşam saatlerinde saat 9 gibi odada "sssssssssss" diye bir ses duydum. Ancak öyle hava kaçıran veya su kaçıran bir şeyin sesi değildi ve zaten oda da öyle birşeyde yoktu. Bu olay yaşandığında 10 yaşında falandım. Korkup babamların oturduğu odaya koştum. Ama onlara bahsetmedim. Sonra şu anda yaşadımız eve geldikten yaklaşık 2 yıl sonra aynı sesi yine benim odamda duydum. Sebebi nedir bilinmez :)

Hocam, bilgisayarı açık bıraktıysanız fan sesi olabilir. 😄
Gerçek Cin gördüm.

Hocam, Eti Cin görmüş olabilirsiniz. Ama normal cinler insanlara gözükmezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı