Yaşadığınız en korkunç paranormal olaylar

Kezib

Hectopat
Herkese merhaba. Konumuzun dışında biraz kendi aramızda sohbet etmek istedim. Yaşadığınız en korkunç paranormal olaylar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son birkaç yıldır paranormal olaylara inanmıyorum, hatırladığım kadarıyla çocukluk korkularım haricinde paranormal olay yaşamadım. 10-12 yaşlarımda rüzgardan kapı falan vurduğunda besmele çeker odamda beklerdim, şimdi içimden küfrederek kapatmaya gidiyorum :D

Yatmadan önce yerden kaldırmayı unuttuğum peluş oyuncak tavşanın ayaklarını 1-2 saniye boyunca yukarı aşağı sallaması. Gözüme gelmiş de olabilir. Fakat o kadar gerçekçiydi ki, aldım oyuncağı bir o yana bir bu yana savurdum yere attım yerine koydum.

Doğduğumdan beri yaşadığımız ev ve 13 yaşında taşındıktan sonra yaşamaya başladığımız ev olmak üzere 2 farklı evde yaşadım, gördüm. Eski evimizdeyken akşam saatlerinde saat 9 gibi odada "sssssssssss" diye bir ses duydum. Ancak öyle hava kaçıran veya su kaçıran bir şeyin sesi değildi ve zaten oda da öyle birşeyde yoktu. Bu olay yaşandığında 10 yaşında falandım. Korkup babamların oturduğu odaya koştum. Ama onlara bahsetmedim. Sonra şu anda yaşadımız eve geldikten yaklaşık 2 yıl sonra aynı sesi yine benim odamda duydum. Sebebi nedir bilinmez :)

Geri
Yukarı