Lisede zorbalık görmek

Eş cinsellik ile kilonun mantığı nasıl kurdunuz acaba? Çevrenizde kaç tane eş cinsel tanıdığınız varda bu kanıya vardınız?

40'lı kilolara yakın ya da biraz üstünde olan sağlıklı bireylerin ortalama yaş arası 11 ile 13 tür.

Eğer sizde "70 kilo adamdan dayak yemem" mantığında iseniz buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'da hemen bulduğum ve en hafif olanı attım. İsterseniz daha profesyonel bol kanlı olanları da var.

Konumuz bu değil evet fakat ben bir yoruma istinaden cevap verdim tıpkı şu anda size verdiğim gibi.

Hocam ne alakası var Allah aşkına. Biz konuyu nereye getirdik sizin attığınız şeye bak.

Uyarı yemiş olabilir. Yazım yanlışından.

Bizde farklı bir sebepten yiyeceğiz sanırım :D.

Bıçak taşı, spora başla falan anlarımda, gay taklidi yap nedir? Bir de şerefinden mi olsun çocuk.

Merhaba, çok güçsüz bir cocugum en ufak bir şaka yapsalar ayakta duramiyorum ve zorbalik yapan cok ogrenci var. Evet herkesin klasik onerisi hoca ve mudur yardimcisina soylemek, ama artik bunlar eskide kaldi cunku olmuyor. Olan olaylar takip edilmiyor, aradan cikariliyor. Simdi bana zorbalik yapsalar, sikayet etseler okul cikisinda belki de beni taninmayacak hale getirecekler. Bu yuzden guclenmek istiyorum. Liseye gidiyorum onerileriniz varsa teşekkür ederim.

Bu tür bir durumda zorbalığa sessiz kalmaman gerek. Sende sözlü bir şekilde karşılık ver. Kolay kolay kimse kimse vuramaz. Gerekirse fiziksel olarak karşılık vermeye çalış, fiziğin nasıl bilmiyorum ama güçsüzüm demişsin. Karşındaki adam ortlamanın üstünde 1.90 100 kilo değilse az çok bir şey yapabilirsin. En kötü git okul değiştir.

Çok kolay yöntemi var ya arkadaşlarınla toplu gezeceksin ya da karşıdakiler Kürt falansa ülkü ocaklarına gitmeni öneririm 5 dakika falan konuşur anlaşırsın okul çıkışı gelirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı