Liselerde kulaklık yasak mı

n0n3nt1ty

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
mühendis
Pazartesi liseye başlayacağım fakat pek bir bilgim yok bu nedenle bazı sorularım olacak:

1. Lisede kulaklık yasak mı? Bende JBL Tune 220 var otobüsle gideceğim arada müzik dinlemek için bu kulaklığı götürebilir miyim? Derste kullanmayacağım, sadece yanımda olacak.

2. Bir de bende Xaomi Mi Band 4 var bu yasak mı?

Biliyorsanız lütfen cevap verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazartesi liseye başlayacağım fakat pek bir bilgim yok bu nedenle bazı sorularım olacak:

1. Lisede kulaklık yasak mı? Bende JBL Tune 220 var otobüsle gideceğim arada müzik dinlemek için bu kulaklığı götürebilir miyim? Derste kullanmayacağım, sadece yanımda olacak.

İkisi de yasak değil. Sadece kullanamazsınız diye biliyorum.

Okulda kullanmadığınız sürece sıkıntı olmaz, atın çantaya saklayın.

Bence at çantan da sakla. Hocaya saygısızlık olmadığı müddetçe sıkıntı olmaz. Benim büyük bir kulak üstü kulaklığım vardı sıranın altında tutuyordum çantama sığmıyordu hocalardan hiç azar yemedim...Ama senin için durum farklı olabilir.

Neden farklı olsun ki hatta bu kulaklık gayet küçük cebe bile sığar.

Geri
Yukarı