Liseye gidenlerin ortalaması kaç?

Merhaba,
Benim ortalamam 81.7 sözlüler daha girilmedi bakalım 85 olacak mı hocalar ile aramı iyi tutmaya çalışıyorum, sizlerin nasıl?
Şu an 85.5 : fen dersleri, matematik ve edebiyat girilmedi. Fizik 80 üstü, matematik 100, edebiyat 96 olduğu için umutluyum ama biyoloji ve kimya içimden geçti. Sözlüler girilmedi 90 ı zorlarım. 10.sınıf.

9.sınıftayken 94'tü ama matematikten 48 almıştım nasıl aldığımı da hala hatırlamıyorum.
Hocam arkadaş bu seneyi sormuş.

E-okul’a girilmediğinden dolayı arada girildiyse bilmiyorum ama en son 84’tü, sözlü girilmedi. Yarın biyoloji var, ilk sınav notum olan 40’ı geçebilirsem uçar giderim takdir falan havada alırım ama hiç bilmiyorum, ama her türlü sözlülerle takdiri alırım gibi duruyor. 11. sınıf.

Matematik ilk sınav 57 ikincisi 27… berbat durumda ortalamam şuan 67. Diğer derslerde girilirse 70’e tamamlanacak umarım. Yanlış anlamayın ben mql değilim hocalar çok zor soruyor. Okulda matematikten en yüksek not 55. Böyle bir şey olabilir mi ya? Az el insaf. Neymiş efenim, şu andan itibaren zorlamazsak çalışmazmışız. Zaten az olan umudumun içinden geçtiler.

Birkaç sözlüyle ve girilmemiş sınav notları hariç 71.tahminim tüm notlarla beraber 80 civarlarında olur.11.sınıfım.

E-okul’a girilmediğinden dolayı arada girildiyse bilmiyorum ama en son 84’tü, sözlü girilmedi. Yarın biyoloji var, ilk sınav notum olan 40’ı geçebilirsem uçar giderim takdir falan havada alırım ama hiç bilmiyorum, ama her türlü sözlülerle takdiri alırım gibi duruyor. 11. sınıf.
E-okula bende giremiyorum bir sorun var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı