Okula gitmekten korkmak

Yaşım 16. çekingen karakterim var. Sınıfta beni ezikliyorlar. Ne yapacağım? Çok korkuyorum gitmeye ya. Kavga çıkacak istemiyorum. İlla benimle muhatap oluyorlar tiplerini göresim gelmiyor.
Abimle ortak hesap açtık, abimde böyle bir sorun yok özel okulda ama bende ciddi anlamda bunun çok daha kötüsü var. Herkes benden nefret ediyor, sebep ise onlara ders çalışmalarını ve benden kopya çekmeye devam ederlerse hocaya söyleyeceğimi söylemem.

Klasik Türkiye. Düşük IQ'lu insanlar. Eğitim almaya gelip eğitimsiz giden bir topluluk. Saygıdan yoksun, sevgiden yoksun hayvanat bahçesi gibi bir yerdir Türkiye de okul. Ama, sabretmeniz gerek dayanmanız gerek. Diyeceğim de sabretseniz ne olacak sanki.

Haklısınız elektiriği öğrenmeye çalışıyorum sağ olsun öğrenemiyorum.

Anadolu lisesine mi gidiyorsunuz hocam?

Meslek 🙃

Ezdirme kendini o zaman çenesine 2 yumruk kapattığın zaman dayak yesen bile bir daha uğraşmazlar bu kadar söyleyeyim sana. Öylelerini lisede çok dövdüm ara sokakta bıçak falan sallıyorlardı ben dayağı çekince bıçak bir yerlerine kaçtı.

Hocam sinirlenince elim ayağım titriyor.

Korkacak bir şey yok birisi laf atarsa ezdirme kendini üst perdeden iğnele geç daha laf atamaz zaten.

Son olarak yeni lise öğrencisi olduysan, Su soğuk değil sen sadece öyle düşündün korkma atla!

Meslekse bir de tam hayvanat bahçesi. Nasıl ders öğrenebilirsin ki çok zor.

Koskoca sınıfta toplasan 3 tane insan çıkar benimle birlikte.

Korkacak bir şey yok birisi laf atarsa ezdirme kendini üst perdeden iğnele geç daha laf atamaz zaten.

Son olarak yeni lise öğrencisi olduysan, su soğuk değil sen sadece öyle düşündün korkma atla!

Hacı denedim ama yok yumuşağım ben ya hem ağzıma yakışmıyor.

Geri
Yukarı