Logitech Destek Faturayı Kabul Etmiyor

Kheron

Kilopat
Daha fazla  
Logitech G230 kulaklığına sahibim kulaklığımda şöyle bir sorun yaşıyorum kulaklığın sağ tarafından hiç bir şekilde ses gelmiyor.
Kulaklıkta yalnızca sol taraftan ses geliyor. Bu konuda sıkıntı yaşıyorum durumu Logitech Support + Download desteğe talep oluşturarak izah ettim. Benden ürünün faturasını yollamam istendi aradan uzun bir süre geçtiği için faturaya sahip değildim. Bende satın aldığım mağaza ile iletişime geçerek bana gönderilen faturayı destek ekibine ulaştırdım ama destek ekibi faturamın geçersiz olduğunu söyledi (konuşmaları resim olarak ekledim) Bende bunun sonucunda tekrar satın aldığım mağaza ile iletişime geçip bana söylenilen cevabı onlara ilettim onlar ise gönderilen faturanın, garanti için yeterli ve doğru bir olduğunu tekrar kontrol edip yeniden göndermeyi denememi istediler.

Şuan da nasıl bir yol izlemeliyim ben mağdur durumdayım.

Not: Logitech kulaklığın 3 yıl garantisi olduğunu yazmakta sitesinde.
Dipnot: Karaladığım yerlerde adresim yazıyordu onun dışında bir oynama yapmadım.

223.PNG
22.PNG
22222.png
fatt.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı