Logitech G733 Wireless vs Logitech G PRO X vs Cloud 2 Wireless

rockerea96

Centipat
Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar 3 kulaklık arasında kaldım. Oyun için kulaklık alacağım (CS, Valorant tarzı oyunlar ağırlıklı) bu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazsın ve başka kulaklık önermeyin.

1) Logitech G733 Wireless.
2) Logitech G PRO X kablolu.
3) Cloud 2 Wireless.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hangisi daha yüksek ses verir bilginiz var mı? Bir de önermemenizin nedeni nedir?
Cloud 2’nin dip ses sorunu var. G PRO X’de de düzgün ayar yapmadıkça verim alamazsınız ve bazı kullanıcılarda cızırtı sorunu görmüştüm. G733 diğerlerine nazaran daha az sıkıntıya mevcut.

Aralarında dip ses sorununu göz ardı edersek Cloud II en yüksek sesi verir.

Cloud 2'nin dip ses sorunu var. G PRO X'de de düzgün ayar yapmadıkça verim alamazsınız ve bazı kullanıcılarda cızırtı sorunu görmüştüm. G733 diğerlerine nazaran daha az sıkıntıya mevcut.

Peki Cloud 2 Wireless ile Logitech G733 arasında bariz bir ses farkı var mıdır, atıyorum X1.5 / X2 gibi bir fark.
Cloud 2'nin dip ses sorunu var. G PRO X'de de düzgün ayar yapmadıkça verim alamazsınız ve bazı kullanıcılarda cızırtı sorunu görmüştüm. G733 diğerlerine nazaran daha az sıkıntıya mevcut.

Beğenmişsin cevap vermemişsin. Üzüldüm bu duruma :(

Son düzenleme:
ALC1200 kaliteli bir yonga seti Game Zero için yeterlidir.
1 ay önce falan 1200TL'ye denk getirmiştim. Şu an kafamı taşlara vuruyorum çok pişmanım. Peki neden Arctis 9 ya da G733 FPS oyunları için kötüdür? Mikrofonu da öyle gerçi kablosuz olduğu için. Ama biraz açar mısınız lütfen?

Yeni konular

Geri
Yukarı