Logitech G733 Wireless vs Logitech G PRO X vs Cloud 2 Wireless

rockerea96

Centipat
Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar 3 kulaklık arasında kaldım. Oyun için kulaklık alacağım (CS, Valorant tarzı oyunlar ağırlıklı) bu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazsın ve başka kulaklık önermeyin.

1) Logitech G733 Wireless.
2) Logitech G PRO X kablolu.
3) Cloud 2 Wireless.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar 3 kulaklık arasında kaldım. Oyun için kulaklık alacağım (CS, Valorant tarzı oyunlar ağırlıklı) bu 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazsın ve başka kulaklık önermeyin.

1) Logitech G733 Wireless.
2) Logitech G PRO X kablolu.
3) Cloud 2 Wireless.

Ne aldınız hocam?
G Pro X Wireless aldım ama kulaklarımın etrafına baskı yapıyor ve sonrasında baş ağrısı ortaya çıkıyor bende.

Ne aldınız hocam?
G PRO X Wireless aldım ama kulaklarımın etrafına baskı yapıyor ve sonrasında baş ağrısı ortaya çıkıyor bende.

Kanka ben daha yeni aldım 1ay oldu deneyimlerim şu G733 ile ilgili güzel kulaklık şarj konusunda korkmuştum ilk başta ama 2 gün şarja takmadan idare etti 10 saat falan şarjı %30 civarıydı şarjı %100'den çok cabuk azalıyor ama %60'lardan sonra daha yavaş azalıyor PC ile işin bittikten sonra şarja takarsan sorun yaşamazsın ben 10 saat PC başından kalkmayan biriyim eskiden JBL 560BT kullanıyordum kulağımın arkası yara olmuştu baskıdan dolayı bu kulaklıkta o sorun yok çok rahat mikrofonu güzel değil ama idare eder laptop mikrofonundan daha iyi mikrofon olarak BM300 var bende sesi daha iyi mi bilmiyorum 1 tık daha iyi gibi BM300 mikrofon konusunda ama G733'te mikrofon varken diğer mikrofonla konuşmak saçma geldiği için G733'ün mikrofonunu kullanıyorum Valorant çok ciddi oynamadığım için bir şey diyemeyeceğim ama sesleri artık daha net duyuyorum adam sol arkada ya da tam arkada diyebiliyorum görünüş açısındanda güzel bir kulaklık şahsen ben LED'leri kapatıp oynamayı tercih ediyorum hem şarj açısından hem de gece gözlük kullandığım için ışığı yansıma yapıp rahatsız edebiliyor.

Onu tercih etmek istemiyorum maalesef. Aklımda Arctis 9 ve G733 var ama aynı zamanda kaliteli mikrofon da arıyorum. Sennheiser Game Zero düşünmüştüm fakat düzgün bir satıcı yok ve ses kartım yeterli olmayabilir. ALC1200.

Corsair HS80 RGB Wireless kulaklığının incelemesine bir bakın derim hocam. Acık ara gördüğüm en iyi mikrofona sahip kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı